Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Március elejére kaptam időpont...

Március elejére kaptam időpontot HSG (átjárhatósági) vizsgálatra. A vérvétel eredménye tegnap jött meg, rendben vannak a hormonjaim, van peteérésem is. Olvastam, hogy a vizsgálat után nagyobb az esély a babára. Tapasztalata van vkinek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nekem mondták, h előtte vegyek be fájdalomcsillapítót, ők már nem adtak semmit és még így is nagyon fájt nekem, sírtam is. Jó nem bőgtem, de könnyeztem. Átjárható voltam egyébként.


De csak addig fájt, míg csinálták, utána rögtön elmúlt. Betét kell, de nem túl vastag.

2015. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, valószínűleg ez teljesen egyénfüggő, hogy ki hogy éli meg, mennyire fáj. Nekem amúgy is nagyon görcsöl a hasam menstruáció alatt az első 2-3 napban, szóval a kontraszt anyag felnyomásakor érzett fájdalom nem volt meglepő és csak kb. fél percig tartott. Bármikor újra megcsináltatnám, hisz ez nagyon fontos vizsgálat.
2015. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jogában áll a nőneknek altatást kérni. Csak nem szeretik a kórházak erre a jogukra felhívni a nők figyelmét, mert nekik az macerásabb. (Vérvétel, megfigyelés, ellátás, stb.)
2015. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem nekem azért annyira nem fog fájni. Egyébként is nagyon görcsölök a menstruáció első 2 napján, akkor valami hasonlóra számítok. Annyi kérdésem lenne még, hogy mennyi ideig nem lehetsz együtt a pároddal? Vagy ez egyénfüggő?
2015. febr. 19. 11:41
 15/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nyugi, tényleg nem vészes. Nekem a doki 5-6 napot mondott, annyit várjak ki, ha nem vérzek, nincs folyásom, nem fáj sehol semmi, akkor újra lehet próbálkozni. Az első napokban a fertőzésveszély miatt nem szabad, mert ugye a méhszájadat megnyitják ilyenkor.
2015. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :) Így már nyugodtabban várom a vizsgálatot.
2015. febr. 19. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!