Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 évesen mennyi idő után...

Lisa7474 kérdése:

40 évesen mennyi idő után estetek teherbe?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok.két gyermekem van.16év utàn vetettem le a spiràlt.

két hónapja probàlkozunk.

Nektek mennyi idő utàn sikerült?



2015. márc. 25. 05:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
66%
Szia!Én mèg nem vagyok 40 ès nincs gyerekem de egyik ismerösöm 43 èvesen 4hónap után esett teherbe. Aztán egy másik alig kèt hónap alatt 40 évesen.Szóval bármikor teherbe eshetsz.Amúgy 3-6 hónap az átlag.
2015. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szia..kicsit türelmetlen vagyok. Mind a két gyermekemmel az első honapba sikerült..bàr azóta el telt 16 év..

Akkor természetes volt ,hogy egyből sikerült.

Most ovu teszt..állandoan figyelem magam..

probàlok türelmes lenni..

2015. márc. 25. 06:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is 40 vagyok, a második babával próbálkozunk. Orvos megnézett ultrahanggal, mert volt pár rövid ciklusom. Azt mondta, akkor nem volt PÉ-m valószínűleg. De amikor egy hete megultrahangozott, akkor három tüszőt is látott érni egyszerre. Ha most nem sikerült, akkor valószínűleg várnom kell megint pár hónapot, bár a doki felírta a clostylbegytet a peteérés elősegítésére.


Ezt csak azért írtam le, hogy a mi korunkban már valószínőleg nem sikerül elsőre. De azért nem reménytelen, mert pl.anyukám velem kb. a második próbálkozásra teherbe esett 39 évesen (és akkor még nem is voltak ilyen korszerű gyógyszerek a petefészek stimulálására meg a beágyazódás elősegítésére).

2015. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szurkolok,hogy sikerüljön.. :-)

Én meg vàrom ezt a hónapot,és ha nem sikerül,akkor megyek én is uh-ra..

Csinàlom az ovu teszteket szorgalmasan,hàtha sikerül... :-)

2015. márc. 25. 08:34
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia, én a 41-dikben vagyok. Tavaly volt sajnos egy vetélésem (nagyon korai, "kémia terhesség"), kb. a 4-5. hónapban sikerült.

Most ismét babát várok, és vetélés óta a lehetőségeket számolva szintén kb. a 4. hónapban sikerült. Remélem, ő már velünk marad, még csak a 9. hétben vagyok.

2015. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, ÉS visszavonom, amit mondtam.

Most teszteltem egy erős pozitívat :-) :-)

2015. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hàrmaska...gratulàlok..vigyàzz magadra és a picire.. :-)

5-nek is köszönöm a vàlaszt,bisztos minden rendben lesz,te is vigyàzz magadra..

Reményt kaptam Töletek..köszönöm!!!

2015. márc. 25. 19:03
 8/23 anonim ***** válasza:

Neked is mielőbbi pozitív tesztet kívánok, kedves kérzdező. Majd értesíts a fejleményekről.

Biztos sikreülni fog, mert állítólag aki szült már az gyorsabban teherbe esik, mert a szervezet "emlékszik"a terhességre.

2015. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm...mindenképp irni fogok..remélem mihamarabb tudok pozitiv eredményt produkàlni.. :-)
2015. márc. 26. 11:42
 10/23 anonim ***** válasza:
mi ujság?
2015. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!