Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Ti mit éreztetek...

Lombikosok! Ti mit éreztetek transzfer után? Sikeres lett a program vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap történt a 3. beültetésem de ugyan azt érzem mint az eddigi 2 sikertelen lombiknál.Enyhe görcsök de ezt már az ET napján is éreztem,más tünetem nincs is,se cici fájdalom semmi!

2015. ápr. 17. 20:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mi a kaposvári kaáliba járunk dr.Wilhelm Ferenchez ęs ne aggódj volt h én is úgy be viltam zsongva az elejrn h azt hittem egy perc egy nap de elmúlik:)majx mennek a dolgok szépen sorban!A probléma úgy derült ki h az én férjemnek is nagyon kevés és lusta a katonája és ilyen esetben kötelezően elküldik a férjet genetikai vizsgálatra csak az eredmény olyan sokára derült ki h addig 2 lombik lezajlott
2015. ápr. 18. 20:31
 12/20 A kérdező kommentje:
Most reménykedünk hogy talán a harmadik sikerül,2 gyönyörű kis embriót kaptunk vissza mert ennyi lett,amúgy a probléma miatt 4-et kaptunk volna,reméljük h az egyik egészséges és megkapaszkodik bár a doki azt mondta h örüljünk ha az 5. Vagy a 10.sikerül ha sikerül egyáltalán de a remény hal meg utoljára :)
2015. ápr. 18. 20:36
 13/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekünk ezt nem mondták, pedig már "rááltunk az útra" a héten voltunk új spermavizsgálaton, meg az én eredményeimet átnézte a doki és a mi kérésünkre lesz szeptember amúgy hamarabb is lehetne. A férjem kérdezte is, hogy kell-e valami, azt mondta nem, ez max. annyit befolyásolhat, hogy a fiúutód örökölheti, és majd nekik is lombikkal lehet baba. Megkérdezhetem mi a neve ennek. Nálunk oligo-astheno-teratozoospermia, ennek ellenére nem megyünk más vizsgálatra. Azt lehet tudni, hogy miért befolyásolja a megtapadást?
2015. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Még valami: Nagyon remélem, hogy sikerül nektek, sőt ikreket kívánok Neked! :) Minden sikersztori annyira feldob mostanában, örülök, hogy írsz, jó olvasni mások sztoriját.
2015. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A férjem betegségének az a neve h kiegyensúlyozott kromoszóma tranzlokáció,ez őt semmilyen formában nem érinti ezért kiegyensúlyozott,kifejezetten az utódnemzésre van hátrányos helyzetre mert az életképes spermiumoknak is kb.a fele betsg viszont az már kiegyensúlyozatlan,így egyszerűen életképtelen lesz az embrio és elhal
2015. ápr. 18. 21:30
 16/20 A kérdező kommentje:
Szóval a szerencsén múlik minden h sikerül-e beleválasztani az egészségesbe:)
2015. ápr. 18. 21:32
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kívánságod,remélem teljesül!:)
2015. ápr. 18. 21:34
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmit. 6-7 hetesen 1-2 hétig volt hasszurka, cicifeszülés, ikreket vártam, semmi több tünet se előtte, se utána
2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi lett végül kérdező? sikerült? :)
2015. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen,úgy néz ki hogy sikerült,pénteken megyek uh-ra és ott már látni is fogjuk remélem :)
2015. máj. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!