Tudnátok sikeres lombik történeteket mesélni? Most van az első lombikom?

Figyelt kérdés

sziasztok, most van az első lomikom, és nagyon örülök hogy ide eljutottam. Nagyon jól viselem, magam szurizom magam, tökre pozitiv vagyok, minden erőmmel azon vagyok hogy ne idegeskedjek és jól érezzem magam a bőrömben. Fent vagyok fórumokon, és ott annyi negativ ember van, és annyira lehúzó sajnos. Még úgyis nyomatják a pesszimista szöveget, hogy tudják hogy én most vagyok benne. Ennyire nincsenek tekintettel egyesek az emberre. Riogatnak a mellékhatásokról, az utóhatásokról, meg hogy nem elég jók a hormoneredményeim. Kit érdekel már most egy kis eltérés a prolaktinban, meg az inzulinban, tsh-ban, ha az orvos azt mondta, hogy nem lesz azzal gond? most kinek higgyek? az orvosnak, vagy a fórumosoknak, hogy az orvos meggondolatlanul engedett be lombikra egy 2,1-es tsh-val? szóval értitek, annyira tele van a fejem a rémtörténetekkel, mert fórumokon szinte csak ilyet olvasni (fórumon azok vannak általában akiknek már a többedik nem sikerült, igy megkeseredtek, és terjesztik a pesszimizmusukat) szóval most nagyon vágynék siker sztorikra, töltsetek fel légyszi. jövő héten lesz a leszivás, addig van még időm töltődni.


köszi szépen, várom a történeteket.


riogatók, és pesszimisták kiméljenek! csak sikersztorikra vágyom! most már jótanácsokra nem!



2015. ápr. 19. 21:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Eltelt néhány hónap, szabad tudni, hogyan alakultak a dolgok? Mi most csináljuk az 1. lombikot. Nekem is jól jönne egy kis biztatás.
2015. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az eslo lombik nem sikerult mert kicsavarodtak es majdnem szetrobbantak a petefeszkeim a hormontol. Ket napig voltam infuzion 3000res d dimerrel. Majdnem kipufcantam es majdnem kivettek a petefeszkeimet. 4 l augmentint toltsk le bennem infuzioban, helyrejottem de a babak meghaltak. Most volt abbol a korbol megmaradt ket fagyasztott embrio FEt-em spontan honapban. Most nem volt komplikacio de nem sikerult. Nincs magyarazat. Nincs kimutathato bajom. 6 napos taptalajos blasztok voltak. Minden oké volt. Nem stresszeltem. Megse sikerult. Szerintem tul sok nekik a 6 nap. Legkozelebb 3 naposan fogom visszakerni oket.
2015. aug. 28. 12:51
 13/13 anonim válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Hát, nagyon sajnálom, ami veled történt. Remélem a következő sikeres lesz. Szóval ha jól értem, először túlstimuláltak. Nem ellenőrizték menet közben a dolgokat?
2015. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!