Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos Lányoktól kérdezném:E...

Lombikos Lányoktól kérdezném:ET+3. napon normális, hogy semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Pihenek ezerrel és érdekelne,Ti hogyan viseltétek a várakozást egészen a vérvételig?Mi lett a végeredmény?Hányadkra sikerült?Minden sztorit szivesen olvasnék akár privátban is...

2015. máj. 25. 18:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Nagyon Köszönöm a válaszod.Most megyek a dokihoz.Kivancsi vagyok mit mond.Bocsi,ha sokat kérdezek,de Hollandiaban élek és itt csak azt mondják ami nagyon fontos és ha valamit tudni akarsz arra kapsz választ.Itt a beültetés utan nem mondják,hogy pihenj (mindent csinalj a napi rutinod szerint.ha vmi nem esik jol,ne csinald stb) Nekem ez túlságosan laza.

Egyebkent halolajat,folsavat,c vitamint,algát és calciumot szedek.Elotte elevit pluszt szedtem.

Nem eszek hust (ezt egy magyar meddöségi professzor ajánlotta)de beültetes utan eszek majd sok fehérjét.

2015. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz, amire tudok válaszolok :)

Ne csak a beültetés után, hanem már a leszívás után is sok fehérje és folyadék kell, mivel nagyon fontos, hogy elkerüld a túlstimulációt. Inni min. 3 liter javasolt leszívás után.

Én Pécsre járok, ott azt tanácsolják, hogy 1 hétig szigorú pihenés, és utána szepen lassan visszarázódni a mindennapokba, de hajolás, emelés nem szabad. Mondjuk én ilyen sokáig sosem tudtam pihenni, csak 3-4 napig.


Majd írd meg mit mondott a dokid! :)

2015. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Szia,minden rendben volt a dokinal.szombaton még vissza kell mennem de hétfön kiveszik es jövö csutortokon lesz a beültetésem.Izgalmas hetek következnek :)

A méhnyálkahártyám is vastagodott tobb mint 8mm.A doki azt mondta,hogy szép az eredmény.Itt többet nem mondtak.

2015. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Nagyon jól alakulnak a dolgok, csak így tovább :) Majd írd meg hány sejted lett.
2015. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Szia,kepzeld tolódott minden 1 nappal.ugyhogy kedd es pentek :) Szerinted beültetés utan lehet a napon olvasni es pihenni?neked van erröl tapasztalatod?
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de azért ne tűző napon, inkább árnyékban, és sokat igyál!

Nekem nyáron sosem volt lombikom, így saját tapasztalatom nincs ezen a téren, de miért is ne lehetne? A friss levegő csak jót tehet ;)

Drukkolok, majd írj!

2015. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Szia.kivettek 4 szep nagyot.csutortokon kell oket hivni,hogy mikor teszik vissza penteken es mennyit sikerult megtermekenyiteni.Te mit csinaltal a beültetésig?pihentél?vagy tetted a dolgodat otthon?hogy vagy?babócák jol fejlödnek?
2015. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, most pihenj holnap, igyál sok vizet, és egyél sok fehérjét! Reméljük minél többen megtermékenyülnek, és szépen osztódnak majd :)

Nekem az 1. és 3. lombiknál nagyon rossz volt a leszívás másnapja, mindenem fájt, szinte csak feküdni tudtam, nagyon kínlódtam. Leszívás utáni 2. nap gyorsan megcsináltam minden házimunkát, hogy nyugodtan pihenhessek a bogyókáimmal (legutóbb 3 naposan kaptam vissza őket).

Majd írj, ha tudsz valamit a picúrokról :) Drukkolok!!!

2015. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Szia,ma hivtam fel a korhazat.Penteken du kapom vissza a picurokat.illetve nem tudom hany lett mert azt holnap tudom meg.De lenyeg,hogy 1-2 biztos megternekenyült :) te mit eszel amiben van fehérjét es mennyit naponta?Nekem Utro-t kell hasznalnom 3x2.neked mennyit?milyen idöközönként teszed fel?utana pihensz vele?

Hogy vagy egyebkent?babocáid szepen nönek? :)

2015. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Akkor holnap már kismama leszel :) Az a lényeg, hogy vannak embriók!

Én túrót ettem sokat, tojást, sajtot, minden étkezés tartalmazta ezek közül valamelyiket. Nem eszem húst, így ezekkel vittem be a fehérjét :)

Nekem Crinone van és Prolutex szuri, ezeket naponta egyszer kell használnom, én este lefekvés előtt használom a Crinonet. Utrót soha sem kaptam, így azt nem tudom hogy kell alkalmazni.


Egy kis bogyókánk van, ő már 1 cm-es, és tegnap hallottuk a szívhangját is, csodálatos volt :) Ketteske sajnos feladta valahol út közben. Sajnálom is, de azért 1 babával jóval könnyebb lesz.


Majd írj holnap, ha hazaértél a babáiddal. Kettőt kérsz vissza? :)

2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!