Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos Lányoktól kérdezném:E...

Lombikos Lányoktól kérdezném:ET+3. napon normális, hogy semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Pihenek ezerrel és érdekelne,Ti hogyan viseltétek a várakozást egészen a vérvételig?Mi lett a végeredmény?Hányadkra sikerült?Minden sztorit szivesen olvasnék akár privátban is...

2015. máj. 25. 18:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Szia,itthon vagyok a picurkáimmal.Most pihenek a tv elött.Képzeld jo hireket kaptam.2-t kaptam vissza es mind a kettö szépen osztódott 16 sejtes :)es ugy néz ki h a masik 2-t le is tudják fagyasztani.

Te hallottál olyat,hogy 1dl bort ajánlanak naponta?!!segit a beágyazódáshoz.ezt én furának tartom.

Örülök,hogy a te babád jol van.Vigyázzal rá.

2015. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pihenj most, és szurkoljunk a babáknak, hogy elfoglalják a helyüket :)

2 hét múlva kell vérvételre menned? Tesztelsz előtte?

Hallottam az 1 dl vörösbort, de mivel én nem szeretem, ezért nem foglalkoztam vele. Úgy hallottam segítheti a beágyazódást. Ha szereted akkor próbáld meg, ha nem, akkor csak ezért ne idd :) Mondjuk szerintem ha miden stimmel, akkor Te azt csinálsz, amit akarsz, úgyis beágyazódnak az embriók, ha meg valami nem okés, akkor az ember fejre is állhat, akkor sem lesz semmi. Tudom, ez durván hangzik, de ezt gondolom. Annyi mindennek kell összeállnia ahhoz, hogy sikerüljön, hogy nem ilyen kis dolgokon múlik. Akinek meg pont akkor sikerült, amikor itta a borocskát, az úgyis arra esküszik :)

Nekem is van ilyen "gyagyám": lábak melegen tartása :) Jó meleg mamuszban voltam a beülti utáni 2 hétben, mindkétszer, mikor sikerült. Elvileg ez segíti a méh jó vérellátását. Hogy ez is mennyire igaz? Passz, de valamiben hinni kell :D

2015. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Igazad van,lényeg hogy valamiben higyj.En most fekszem egesz nap,csak wc-re es enni kelek fel.Neked is volt höhullámod?Nekem neha olyan melegem van,neha meg epp nem fázom.Neha erzem hogy a hasam olyan fura.olyankor simogatom es az jo neki.

Juni 17-n kell menjek vervetelre.Igazabol elotte nem akarok tesztelni.No persze majd latjuk,hogy kibirom-e.

Te kibirtad?te tudtal csak fekudni 3-4 napig?

2015. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hőhullámom, de sokaktól hallom, hogy a progeszteron ilyet váltott ki.

Nem volt egyszerű 3-4 napot feküdni, de ha nagyon nem bírod, akkor sétálj 5-10 percet, akkor megnyugszol, és újult erővel pihensz, legalábbis nálam így volt :) A 4. napon eljött az idő, mikor egy kis mosogatás is jól esett :D

Én soha nem bírtam ki tesztelés nélkül. Lényegében leszívás utáni 10. napon teszteltem mindig először, tehát amikor 5 naposakat kaptam vissza, akkor a beülti utáni 5. napon, most a 3 napos bogyóknál pedig a 7. napon. Mindháromszor 2 csíkos lett a teszt, csak ugye a 2. lombiknál 3 napra rá elkezdtem vérezni...

De ügyes vagy, ha kibírod :)

2015. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Na csak lehet,hogy a szám nagy,hogy nem fogok tesztelni:D De majd meghalok a kivancsiságtól.Te ettél mindent?Gondolom nyers hús,halak és penészes sajt kivételével?Mit gondolsz az eper és a főtt kukoricáról?Igy fekve elég lassan telik az idő.:) Te meddig ettél meglehetősen sok fehérjét?Mit szól a kislányod (ugye az van ha jol emlekszem) a tesóhoz?
2015. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Nyers hús, hal penészes sajt nem ajánlatos, de amúgy minden, ami jól esik :) Zöldség, gyümölcs bármi mehet.

Én beülti utáni 1,5 hétig ettem sok túrót, joghurtot, de még most is kívánok ezeket, így mindennap eszem őket :)


Nem mondtuk még a kislányomnak, de ő váltig állítja, hogy kistesó van anya pocijában, és mutatja hol : D

A gyerekek megérzési jók ;)

2015. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Okosak a gyerekek :)Kepzeld ma kinn voltam kicsit a napon.Hasamat probaltam betakarni.Most estére úgy érzem felfáztam :( szúr a hasam és vizelési ingerem van.kicsit meg vagyok ijedve.probalok most meg vizet inni es bebugyoláltam magam.Remelem nem csinaltam hülyeséget.

De nem tudom mit csinaljak.

Sokszor van,hogy hideg a kezem utana meg melegem van.Eléggé dolgozik a szervezetem.neked volt ilyen?

Hogy vagy?Jol telik a terhességed?

2015. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Ha a napon voltál nem hiszem, hogy felfáztál. Persze igyál sokat, az amúgy is fontos. Szerintem csak a hormonok, pocaklakó teszi, de ha véletlen rosszabb lenne, akkor azonnal doki!

Nálam minden okés (legalábbis remélem), semmi tünet, ugyanúgy érzem magam, mint előtte. Ezen picit aggódok is, de mondjuk a kislányommal is alig volt terhestünetem...

2015. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy hogy nincsenek tüneteid :)Baratnöm is vegetárianus és ö is várandós.Neki sem voltak tünetei.ha nem tudta volna,hogy terhes akkor észre sem veszi.Nekem a felfázásos erzes elmult reggelre.De azert felhivtam a dokit.Azt mondta h nem hiszi h felfáztam.Azota zoknit le sem veszem :D

Eddig velem is minden rendben.Holnaphoz egy hetre benn vannak a kicsikéim.Mar kezdek nagyon kivancsi lenni,hogy sikerult-e.Ma eloszor van olyan erzesem,mintha meg akarna jonni.De eddig még semmi.Pozitiv vagyok es remelem nem is fog.csak a babaimra gondolok.

Szerinted ilyenkor mikor esetleges,hogy megjöjjön?A normális havim hetfon jött volna.(Beültetés utan 3 nappal )

2015. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Most hogy belegondolok nekem is volt egy fél napig ilyen felfázós érzésem beülti után valamikor, de nem is tudom pontosan mikor, mert teljesen elmúlt. Mondjuk nálam totál ki volt zárva, mert vastag mamuszban voltam mindig :)

Attól, hogy van 1-2 görcs, még nem fog megjönni, csak fészkelődnek a gyerkőcök :) Én az első és a második kimaradt (4. és 8. hét) mensinél is görcsöltem.

A leszívás utáni 14. nap a mensi ideje elvileg. Lényegében a leszívás felér az ovulációval, tehát onnan kell számolni a luteális fázist.

2015. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!