Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos Lányoktól kérdezném:E...

Lombikos Lányoktól kérdezném:ET+3. napon normális, hogy semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Pihenek ezerrel és érdekelne,Ti hogyan viseltétek a várakozást egészen a vérvételig?Mi lett a végeredmény?Hányadkra sikerült?Minden sztorit szivesen olvasnék akár privátban is...

2015. máj. 25. 18:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Annyira rendes vagy,hogy válaszolsz nekem mindig.Nagyon sokat jelent az,hogy ilyen pozitiv vagy.Nagyon koszonom.Képzeld,most iszonyatosan görcsölök.Probalok pozitiv maradni,hogy ez ezzel jár ..Hát nagyon remélem.De most ez egy kicsit megijeszt.Remélem gyorsan elmulik.
2015. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak görcsök, ez természetes. Több oka lehet, akár a beágyazódást is érezheted, hiszen a kis embriók ilyenkor fúrják be magukat jó mélyre a nyálkahártyába. De az is lehet, hogy ez már megtörtént, és a méhed dolgozik, elkezd nőni, az is okoz görcsölést. Nyugi, türelmesnek kell lenni, sajnos ez egy ilyen időszak. Nagyon nehéz, de mást nem lehet tenni, mint bízni a babákban, hogy teszik a dolgukat :)
2015. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szia,igazad van pozitiv is vagyok.Csak tegnap megint jott este de most mar erösen fajt igy venném kellett be 2 fajdalomcsillapitot.Valoszinu,hogy lázam is volt mert tiszta viz volt minderen reggelre.Es barnas ver jott ki wc-s kozben es ejjel is.Most kicsit megijedtem.De bizok hogy a beagyazodas az oka.Nemsoka hivom a dokit.De mostmar biztos,hogy nem tesztelek itthon.Addig is bizton tudom,hogy babás vagyok :)
2015. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság azóta? Doki mit mondott?

Drukkolok, hogy ez csak a beágyazódás miatt legyen.

2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Szia,sok hirem nincs.Legalabbis jo nincs.szombaton barnáztam es azota volt vér is.ma reggel volt vmi ami kijott :( Napok óta fel vagyok puffende,olyan vagyok mint egy léggömb.Sajnos két napja csak sirok.Még a párom bizik,hogy ez csak az egyik volt es még szedem a gyogyszert szerdaig.szerdan lesz vervetel.Ha megmaradt az egyik az biztos csodagyerek lesz.
2015. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a párodnak volt igaza, és az egyik picúr nem kapaszkodott elég erősen, de a másik ott van! Nem mondta a doki, hogy menj előbb vérvételre? Mert ha tényleg az egyik baba ott van, akkor kaphatnál vérzéscsillapítót. És lehet, hogy a progeszteron adagon is lehetne növelni picit.
2015. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedvességed!!Nem hivtam ma fel a dokit.Gondoltam legfeljebb azt mondja,hogy hagyjam abba a gyogyszert es azt nem akartam vervetel illetve vizsgálat nelkul.Talán ez hülyeség..Fáradt vagyok és mint egy léggömb olyan a hasam.Ilyen meg nem történt velem egyszer sem :( Nem tudom,hogy mennyi vér jön ki ga egy hal el,de a masik megmarad.Szomorkodva reménykedem titkon es halkan...
2015. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Semmiképp se hagyd abba a gyógyszert/gyógyszereket! Itt még bármi, vagy inkább bárki lehet :)

Azért nem is értem miért nem hívott be hamarabb vérvételre... Na de nemsokára szerda, addig kitartás, én pedig drukkolok!!!

2015. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Sajnos negativ lett a teszt.Nagyon szomoru vagyok es nem tudom mit csinaljak.Nagyon Köszönöm a biztatásod és azt,hogy mindig válaszoltál az összeg kérdésemre.Sokat jelentett!!Kivanok neked boldog babavárást!!
2015. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!!! :(

Drukkolok, hogy minél előbb valóra váljon az álmod, és kibabád legyen!


Köszi!

2015. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!