Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már két és fél éve nem jön a...

Már két és fél éve nem jön a baba. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A párommal már hosszú ideje próbálkozunk, de sajnos nem jön a baba. Kipróbáltam egy csomó lehetőséget, ami segíthet az esélyeken. Propoliszt, egészséges életmód, teák (mondjuk azt rövid ideig), nem iszom kávét, már négy hónapja sportolok, de semmi. Voltam dokinál, azt mondta minden rendben van. Félek, hogy a férjemnél lehet esetleg probléma. Tud valaki olyan természetes "segítséget" javasolni, amivel több esélyünk lenne a teherbeesésre? Lehet az a gond, hogy pajzsmirigy alulműküdésem van,de már nem szeretnék többet várni.

2015. júl. 14. 07:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Utána fogok járni :)
2015. júl. 14. 13:50
 12/18 anonim ***** válasza:
Az jó hogy csinált a nődokid hüvelyi uh-t, de abból nem derül ki az egyik legfontosabb hogy van e egyáltalán peteérésed. Egy uh alapján két és fél év után nem lehet kijelenteni hogy minden ok.
2015. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen kedvesek a mai orvosok. Nekem amúgy sem nagyon volt szerencsém velük. De talán itt külföldön másképp lesz a helyzet a szakorvosokkal.
2015. júl. 14. 15:44
 14/18 VeDi84 ***** válasza:

Egyrészt a TSH-d szerintem magas. Úgy tudom 2 alatt kéne lenni a babához. Másrészt igaza van az előttem szólóhoz: van peteérésed? Ezt is meg kellett volna nézetni. Petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt? Ha el van záródva, akármilyen természetes módszerrel próbálkozhattok, sajnos nem fog sikerülni.

Véleményem szerint a 2,5 év már nem az a kategória, hogy mindenféle természetes csodaszerekkel kísérletezzen az ember. Lehet sokan megköveznének eme kijelentésemért, de tudom miről beszélek. Én két évig próbálkoztam teával, méhpempővel, vitaminokkal, tornával, Closty kúrán is voltam. És 2 év után kiderült, hogy apánál van vaj...

2015. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 VeDi84 ***** válasza:
Akarom mondani, apánál van baj.
2015. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Igazság szerint tényleg mindig úgy hozta a sors, hogy várnunk kellett a vizsgálatokkal, de ősszel mindenképpen el szeretnénk menni mind a ketten. Magas a TSH-m? Azt mondta a doki, hogy jó. "Nagyon örülök". Majd az új dokival megbeszélem ezt a dolgot is. Kérni fogom mindenképpen az összes vizsgálatot, amit ilyenkor csinálnak az orvosok. Köszönöm a válaszod.
2015. júl. 17. 07:24
 17/18 anonim ***** válasza:
na,ez a tsh magas.A babához 1 körül kell lennie,és csináltatnod kéne egy 3 pontos terheléses inzulin vizsgálatot,mert a kettő gyakran jár együtt.
2015. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

és endokrinológushoz menj,a nőgyógyászok ehhez nem értenek.

Volt 3. és 21. napi hormonvizsgálatod?

Petevezeték átjárhatósági?

az endometriózist kizárták?

2015. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!