Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET után 6 nappal semmit nem...

ET után 6 nappal semmit nem érzem. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sem hasszurka, sem mellfeszülés... Mindenhol olvastam, hogy ilyenkor ezeket érezte az akinek sikerült... Elkeseredtem...
2015. júl. 14. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 Diana901 ***** válasza:
Erre nem alapozhatsz! Minden baba más! Bizz benne! Ha mégsem sikerülne,ráérsz késöbb is szomorkodni,de ez még itt a remény idöszaka! Ne add fel! Szoritok nagyon!!
2015. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem reménykedem. Utrogestan mellett vajon megjön?
2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan lombik, hogy megjött Utro mellett, de volt olyan is amikor nem jött meg csak amikor abbahagytam.
2015. júl. 18. 13:15
 44/69 A kérdező kommentje:
Diana 901: biztos vagyok hogy nincs baba... Ugyan még csak 8.9. napon vagyok a beültetés utàn, de abszolùt üresnek érzem a pocim. Az éretlen petesejtek utàn lett egy aki elkezdett osztòdni, de csak a 3. nap indult be. És voltam màr terhes... most teljessen nulla a reakciòja a testemnek... Szomorù, de ezek tények... 😕
2015. júl. 18. 13:20
 45/69 anonim ***** válasza:
Hat... Nem sikerülhet minden, nemigaz? Ha nem most, akkor legközelebb. Cserebe edes boldogsagot kaptam ma pici lánytól. Halat adok minden nap azért hogy o van, hogy o lehetett. Akkor is ha epp kiabalok vele ;) sok embernek egy se sikerül. Nem adom fel, de most vhogy en is ugy érzem hogy nem sikerült. Talán az idozites sem volt jo. Nem tudom min mulik... :(
2015. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:
Várd meg a keddet! Nem jött meg ugye? És a "tüneteid" ? Mennyi idős a kislányod?
2015. júl. 18. 17:28
 47/69 anonim ***** válasza:
Nem. Meg nem. A gyomrom vacak. Meg sokat alszom. Meg délután is, pedig akkor általában nem tudtam. De meleg van. Az is számít. 18 hónapos :) es ma nagyon jo volt. Partner mindenben. Ez is ritka :D
2015. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Nekem furi ez a "gyomrom vacak", aluszékonysàg, nem jött még meg... 😊
2015. júl. 18. 19:34
 49/69 anonim ***** válasza:
De tudod az utro. Viszont tegnap délután ota néha szurkal a hasam. Nagyon enyhén úgy koldok magassagban elol. Ez ismerős érzés. Jaj baromi nagyot fogok koppanni :( te hogy vagy?
2015. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Ez jò!!! Baba lesz az, hidd el! Tesztelsz még? Nàlam semmi, de ezt így képzeld el SEMMI...😕
2015. júl. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!