Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET után 6 nappal semmit nem...

ET után 6 nappal semmit nem érzem. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sem hasszurka, sem mellfeszülés... Mindenhol olvastam, hogy ilyenkor ezeket érezte az akinek sikerült... Elkeseredtem...
2015. júl. 14. 22:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Gondoltam rá, hogy ha nem jön meg esetleg kedden a vérvétel előtt. De most megint megjön érzésem van. Igaz nagyon enyhe. Semmi a csütörtökihez képest. De igazából csak azért tesztelnék, hogy ne vérvételen bőgjek...

Akik természetes úton fogannak se éreznek sokszor semmit. Csak hogy nem jön meg :)

2015. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Kedves "utolsò"! Hogy vagy? Tüneteid?
2015. júl. 20. 13:05
 53/69 anonim ***** válasza:
Jol koszi :) most meg porgok ezerrel. Holnap vérvétel. Mar szinte total biztos vagyok benne hogy nincs baba. De a családban senki nem hisz nekem... Hányingerem már nincs. Mas tunet sem jött. Nálad? Tesztelsz vmikor?
2015. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Na de hát a mindjárt megjön érzés, elég jó tünet. Nekem a kislányomnál pont ez volt :). Mit nem adnék ezért a tünetért... Vettem tesztet, hogy majd 10. napon (ma) ellövöm, de feleslegesnek éreztem, úgyhogy nem tettem. Elvileg pénteken kell tesztelnem, és ha negatív, akkor utro stop... De legszívesebben most abbahagynám az utrot (persze nem teszem), mert baromi idegesítő, pláne, hogy tudom hogy nem sikerült. Reggel tesztelsz? Írd majd meg! Nem tudom, de vhogy azt érzem szerintem ott baba van :)
2015. júl. 20. 15:05
 55/69 anonim ***** válasza:
Nem tesztelek. Minek? Úgyis vesznek vert 😊 viszem pici lanyt magammal, hogy erot meritsek belole. Am mintha valamelyest barnasabb lenne a folyasom. :( na mindegy. Holnap megírom az eredményt. :)
2015. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
Drukkolok!!!!
2015. júl. 20. 17:21
 57/69 Diana901 ***** válasza:
Kinek hány napja van még? :)
2015. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
Nekem tesztre sem lesz szükségem...10. napon barnàzom.
2015. júl. 20. 18:39
 59/69 anonim ***** válasza:

Upsz. Nagyon?? :(

Nekem holnap. De en sem hiszek benne. Fagyibaba beultetesnel ugye mehetek egyből a következő ciklusban??

2015. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 Diana901 ***** válasza:
Nem akarok bebeszélni semmit sem,csak ugy elmondom: a barátnöm 11.nap elkezdett barnázni,2napig tartott,a 14.nap halvány pozi tesztje volt
2015. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!