Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel vígasztaljátok magatokat...

Mivel vígasztaljátok magatokat még egy sikertelen hónap után?

Figyelt kérdés
Megint megjött, én már annyira belefáradtam ebbe... Van valami praktikátok, amivel vígasztaljátok magatokat ilyenkor?
2015. jún. 16. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig mondom, hogy nem kell rágörcsölni. Járjatok el szórakozni, kikapcsolódni. Peteérést számold, előtte ne legyetek együtt pár napig... és akkor menni fog. :)
2015. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem erre nincs jó válasz én sajna például tegnap borultam ki ismét 11hónapja sehol semmi:-(hibáztatom magam lehet nem is vagyok képes teherbe esni szóval nem tudom mi adhat megnyugvást....talán kitartás.Már nagyon unom a ne görcsölj rá mondatot...hisz ezt csak az tudja mondani akinek vagy már van vagy nem is akar igazán!
2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal,hogy nincs jó válasz a vigaszra. Mi lassan 2,5 éve próbálkozunk. Januárba váltottam dokit, februárban terhes lettem,március közepén elvetéltem. Most június 1-én mentem átjárhatóságira.Azt még aznap megtudtam,hogy csak a jobb petefészkem működik a bal teljesen elvan záródva innentől már nem hallottam amiket magyarázott. Na akkor kibuktam mekkora nyomoronc vagyok.

Ma voltam ismét az orvosomnál, ahol elmondta újra mi a bajom.Nagy valószínűséggel egyszarvú méhem van ami annyit takar,hogy a jobb petefészkem és a fél méhem van csak meg. Terhes lehetek (10% esély),ki is hordhatom, de koraszülés esélye nagyon nagy.

2015. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, ezeket tényleg rossz lehetett hallani...

Talán amit a világon a legjobban utálok, az a "ne görcsölj rá" mondat... B.assza meg hogy a fenébe ne görcsöljön rá az ember, vetélések, és ennyi sikertelenség után? Persze, az, akire ránéz a párja és terhes lesz nyilván nem fog rágörcsölni... De nekem ne mondja senki, hogy ezt végig lehet csinálni csalódás, szomorkodás, düh nélkül...

2015. jún. 17. 08:48
 5/23 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.

Igazad van. Nekem is mindig azzal jöttek és valaki még a mai napig azzal jön,hogy jaj ne görcsölj rá és akkor össze fog jönni a baba.

Mindig mondtam,hogy nem fog összejönni mert gáz van. Most papírral van bizonyítva hogy gáz van. Na most mivel jönnek? Jajj tudtuk hogy gond van csak nem akartuk mondani. Legszívesebben elküldenék mindenkit a fenébe.

Mindig azt mondom mostanában mindenkinek,ha érzi hogy valami gond van akkor azonnal doki és kivizsgálások.

2015. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mert ha rágörcsölsz, pont azért sem lehet... dokinál voltál? Mert ha minden rendben van, akkor tényleg csak a rágörcsölés miatt nem jött össze.. egy babának nyugalom kell és nem stressz(kivéve ha szervi gond van, de az más kérdés)
2015. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ma 09:23 Na pont az ilyen szövegektől akadok ki a legjobban...
2015. jún. 17. 09:44
 8/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! Kérdező ti mióta próbálkoztok?

Idáig én is dühöngtem a ne görcsölj rá dumákra.A mai napig is megjegyzem,de most már hozzá tudom tenni,hogy persze nem fogok rágörcsölni hisz csak fél méhem és fél petefészkem van. Soha ne kelljen azokat a mondatokat hallania senkinek amiket én az utóbbi időben meghallgattam. Sírni már nem tudok hisz akkor sem lesz jobb,de hogy ne görcsöljek rá az elég nehéz.

2015. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
De mit akadsz ki??? Egy gyerek sokkal jobban ki fog akasztani... ha már ennyitől is kiborulsz, akkor vagy gondolkozz el, hogy van-e elég türelmed, vagy írd le akkor már részletesebben egy kicsit, hogy mióta próbálkoztok, doki látott-e már... mert ha az üresbe pattogsz, azzal nem sokra mész.
2015. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! Utolsó ebben viszont tényleg neked adok igazat.Kérdező ha orvos látott és azt mondta nincs gond,akkor pszichés dolog miatt nem jön össze,ha még nem látott doki akkor nincs min kiakadnod.

Nálam alapból szinte 0 progival kezeltek már az elején ezért nem szerettem a görcsölős szövegeket.

2015. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!