Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy baj ha valaki r-h negativ...

Nagy baj ha valaki r-h negativ es terhes maradt? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
van egy ismerosom es r-h negativ , es terhes , meg van 2 het a szulesig, es bekerult a korhazba , kivan tagulva valamennyire , de nem szul meg , de nem is engedik haza egyelore . . neki meg volt egy terhessege , ugyan ebben a periodusban elveszitette a babat ! most fel hogy nehogy megint ugy legyen ... valaki jart meg igy? vagy mitol van ? ?

#baba #terhesség #r-h negativ
2015. júl. 29. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnének a hozzászláok esetleg tudtok segíteni?

Nekem is a vércsop.Rh- 1 élő gyermek van 9éves hála egészséges 40.hétben született vércsop.végett megkaptam az Anti-d szurit.

Kedves kérdező :így van ez a kisbaba már nem lenne koraszülött,ha az orvos jobbnak látja indítsa el a szülést vagy császármetszést.Előző babát miért vesztítette el lehet tudni?

2015. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem csak az lehet a gond rh-.a vércsoportom vagy esetleg közelehet hozzá nem jön létre gondtalan várandósság? 2013.óta 2babát veszítettem el hogy fogalmazzam meg nem sikerül egészséges gondtalan várandósság.1.és 2.esetben sem petezsák sem baba nem volt mégis szép poziteszt mutatkozott szép hcg.mindkét estben.Korán spontán elvetéltem anti-d szurit megkaptam.

Nem sikerül a kistesó sajnos.

Ha valaki van így írjon kérem köszönöm

2015. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
addig nem engedik haza amig meg nem szul , es csaszaroljak majd ! ennyit tudok
2015. júl. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!