Luna26 kérdése:

Így is lehet baba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok 14-én jött meg( 16 helyett) ami nagyon kevés volt 5 napig tartott..kb vasárnapig émelyegtem hányingerem volt az nap estére has és derék fájás voltotta fel..lehet baba?

2015. szept. 29. 06:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Folsavra. Ez az egyetlen plusz dolog, amit érdemes szerintem már a baba tervezésekkor szedni.


Megkérdezhetem mióta próbálkoztok?


Szurkolok, hogy minél előbb összejöjjön a vágyatok!

2015. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lényegében amióta együtt vagyunk a párommal 2 év egy hónapja.Már kezdetekben tudtuk hogy nincs mire várni..közbe szólt félévre rá a ciszta..akkor derült ki hogy valami nem oké (fura volt hogy nem jön a baba de akkor még nem aggódtam,ekkor már jó ideje késet vagy kimaradt,gyötrelmes napok voltak hánytam és annyira görcsöltem hogy fel sem tudtam kelni,elmentem dokihoz és akkor derült ki mi is a helyzett (elötte sresszes időszakom volt ezért nem gyanakodtam semmire),mütét és gyógyszeres kezelés után biztos voltam,hogy "na akkor most már a lovak közé csaphatunk",gondoltam biztos kell egy kis idő de azért reméltem, hogy gyorsan összejön..hónapról-hónapra semmi..sok negatív tesztek át sírt napok..sok biztató szó ami csak még jobban elkeserít..) a gyógyszer rendezte a ciklusom és 28 napra + - 1-2 nap eltéréssel meg is jön 5-7 naposak,múlt hónapban meglepet hogy 4 nap után súty elmúlt, most pedig amit le is írtam 5 napos volt de nagyon kevés,egyik nap semmi másiknap egy kicsi így teltek el azok a napok,(a mütét után valami miatt érzem a peteérésemet így tudom, hogy ez a hónap más.. )ezért is tettem fel a kérdést..bocsi a hosszú olvasni valóért!
2015. szept. 29. 16:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

én "véreztem" terhesen. Bár tulzás vérzésnek nevezni. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor volt egy pici barnás folyásom. Aztán ugyanígy 8 hetesen is. De épp, hogy csak volt valami, Egy napig sem tartott. Nekünk ez a második babánk. Az elsőre 8 hónapot vártunk, és bátran mondhatom nem tétlenkedtünk. Szinte nem volt olyan nap, hogy ne lettünk volna együtt. A második babára 9 hónapot. Az unokatestvéremék több mint két évet vártak a kislányukra. pedig elvileg minden rendben volt velük. Szóval biztos szerencse kérdése is. Elkeseredni semmiképp sem szabad! Én szintén folsavat kezdtem el szedni, amint eldöntöttük, hogy jöhet a baba. Sok gyümölcs-zöldség fogyasztása, és sport! NEm viccelek, tényleg segít. Pszichésen is. Nem tudom, hogy hallottál-e már az Aviva tornáról, én az első terhességem előtt kipróbáltam, mert 6 hónapja nem jött a baba (ami amúgy nagyon kevés idő). Két hónap múlva teherbe estem. A 2. babánál már visszaálltam a szokásos futásra, de többet nem görcsöltem rá a babatémára. Pozitiv hozzáállás nagyon fontos, persze tudom, hogy ezt könnyű mondani ilyenkor. Kitartás!

26+4 hkm

2015. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó írtam üzit.vettem folsavat van benne b6-b12 is és hasonlók,étrendkiegészitő az is elegendő?
2015. okt. 1. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!