Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve szeretnénk kisbabát;háro...

2 éve szeretnénk kisbabát;három nőgyógyásznál is voltam. Állitják hogy minden rendben. Hallottam a miómáról és annak tüneteiről:fájdalmas az együttlét; hasam mintha meglenne puffadva;erős menstruációs görcs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Hőmérőzés;mióma;gyerekáldás
2015. nov. 20. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is endometriosisra tippelnék. Ne hagyd magad tényleg, ha érzed h vmi nincs rendben, akkor addig menj míg ki nem derül h mi az. Nekem is hasonló panaszaim vannak, mi 3 éve próbálkozunk babával és a meddőségibe irányítottak.
2015. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem is volt miómám, 2 éve műtöttek.Különösebb panaszom nem volt, erősebb vérzésem és görcseim voltak, de azt gondoltam normális. Az a doki aki észrevette csak ennyit mondott: Van egy miómája! És mikor visszakérdeztem hogy ez most mit jelent ez volt a válasz: Hát hogy van egy miómája! ENNYI volt a válasz!Ennyit az orvosokról. (És nem kicsi 4 cm-es volt).Az embernek maga kell utánajárni a dolgoknak és addig menni még talál egy normális alapos orvost akinek nem csak ennyi a válasza . Járj utána ne hagyd annyiba, 2 év az már sok idő. Mi most másfél éve próbálkozunk és még semmi, azóta a többedik orvosnál járva!
2016. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ultrahang kimutatja már a pár mm-es miómát is. Nekem jelenleg 5 cm-es, de nem okoz tünetet. Szerintem ha egyik doki sem mutatta ki uh-val a miómát, akkor más problémád van, esetleg endometriózis, bár azt is meg tudják állapítani.
2016. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem szépen kiműtötte a 4,6 cm-es miómát, a méhemet megmentette.
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!