Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfűtea vetélés megelőzésére?

Palástfűtea vetélés megelőzésére?

Figyelt kérdés

használta valaki, akinek voltak vetélései?

mennyit ivott?

igen, tudom, hogy ezer más dologtól is lehet vetélés, megyek is dokihoz (amúgy már van gyermekem)


2015. dec. 3. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Akinek voltak vetélései, inkább irasson gyógyszeres progeszteronpótlást, akinek meg nem, ne kavarjon terhesen semmi bizonytalan hatású hókuszpókusszal.


Én ittam napi egy csészével a pozitív tesztig, hátha támogatja a beágyazódást, de utána inkább elagytam, mivel már volt kapcsolat az embrióval. Valószínűleg ártani nem árt, de ha tényleg gond van, akkor tutira kevés.

2015. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

kaptam progeszteronpótlást is (utrogestan), de azt csak akkor kell elkezdenem szedni, ha pozitív a teszt.

palástfűteát meg ihatnám a pozitív tesztig. ezért a kérdés....

2015. dec. 3. 12:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, látod, pont ezt írom, hogy én is ittam, teszt után meg kaptam Duphastont. :)


Első voltam

2015. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

és mikor kezdted el inni a teát?

14.naptól? 28napos ciklus esetén

2015. dec. 3. 13:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, én úgy csináltam, hogy vezettem hőgörbét, és amikor felment a hő, azaz tutira megvolt az ovu, onnantól ittam.
2015. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az ovutól kezdve idd, amikor felmegy a hőd onnantól a pozi tesztig. Ártani biztos nem árt.
2015. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem mérek hőt, mert éjjel többször ébredek, ha nyöszörög a lányom a másik szobában, s a mászkálás miatt nem lenne hiteles a hő eredménye (az első gyermekem születése előtt mértem)
2015. dec. 3. 13:45
 8/19 Alexandra8803 ***** válasza:
100%
Igen, én is iszom progeszteron szedése mellett, ártani nem fog, de maximum napi 2 csésze, többet nem szabad.
2015. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A málnalevél tea jó vetélés ellen.

Ez méherősítő. Az esetek 90%-ban azért vetél el a kismama, mert nem elég erős a méhfal. Sokszor nem is tudnak róla, hogy megfogant a baba, mert jelei előtt kilökődik...

Ezt a várandósság 12. hetéig jó inni, pozitív teszt előtt is ihatod bármeddig. ;)

Keress rá, olvass utána!

Ez nem fókusz-pókusz, hanem eleink bevált módszere.

2015. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi! málnalevél teát én szülés előtt ittam. erről nem is hallottam, hogy málnalevél mehet ilyenkor is. rákeresek.
2015. dec. 6. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!