Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért hiszi minden második...

Miért hiszi minden második kérdező, hogy terhes azért mert szexelt a párjával és kilukadt a gumi/belé élvezett/előváladékos volt a keze, majd ezek után menstuált? Vagy késett neki 1-2 napot (pedig nem szokott) és mindenki terhességre gondol!?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem!? Ha megjött,nem vagy terhes! Ha nem jön meg,talán az lehetsz,de itt is sok minden játszhat közre. (Pszichésen beképzeli,rástresszel)

2015. dec. 29. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj,nemhiszem hogy orvosnak vagy látónak születtél,tipikus rosszindulatú kérdezőként okoskodsz arról,amiról tulajdonképpen halvány lila dunsztod sincs,csak unatkozol.lefogadom gyereked sincs,de a "hogyan szoktassam le a babám az éjszakai evésről" kérdésnél előszeretettel beokoskodsz. Tudom,ismetem az ilyen kérdéseket mint a tiéd,csak most ezt nem bírtam szó nélkül hagyni..
2015. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nem okoskodom,csak elegem van a nyafogasbol. Itt mindenki bekepzeli maganak a terhesseget,fogamzasgatlo mellett esnek teherbe (vagyis azt hiszik) meg menstruacio alatt!??? Az emberi butasag hatartalan... Ebben semmi rosszindulat nincs,csak nem birom elviselni az ilyen embereket. Azert kerdeztem,hogy vajon mas hogy latja a helyzetet. Ha neked nem tetszik a kerdesem meg a hozzaallasom,ajanlom olvass mast,ne ide irkalj es probald kitalalni az en eletemet. Inkabb ez tunik okoskodasnak. Te meg gondolom egy vagy azok kozul akiket a kerdesemben megemlitettem es faj az igazsag!?

Na menj es olvasgass "terhes lehetek ha 2 napja szexeltunk es ma megjott"? kerdeseket es nyalogasd a sebeiket ezeknek a buta embereknek ne ide irogass. ;)

2015. dec. 31. 00:45
 13/16 A kérdező kommentje:
Es mielott azt hinned,ha realis a kerdes ilyennel kapcsolatban,az egyaltalan nem zavar,szoktam irni,hogy drukkolok,erdeklodom a teszt es az orcos felol. Az zavar ha valaki idiota! ;)
2015. dec. 31. 00:51
 14/16 anonim ***** válasza:

#11 Nem tetszik a kérdező által feltett kérdés, hiszen neki ugye fogalma nincs arról, hogy kinél hogy zajlik ez..


"Figyelj,nemhiszem hogy orvosnak vagy látónak születtél"


Igen, ez tök jogos. Tehát aki felteszi a 20. kérdést itt arról, hogy "védekeztünk, menstruálok, lehetek-e terhes?!" az továbbra is ostoba marad és nem csupán azért mert a biológiáról fingja nincs, és a saját testét sem ismeri, hanem mert azt feltételezi rólunk, halandó, egyszerű emberekről, hogy belelátunk a méhébe. Nem vagyunk se orvosok, se látók, aggódni meg már totál felesleges, hiszen ha megtörtént, akkor megtörtént.. Szóval javaslom minden ilyen szerencsétlen hülyének, hogy mikor ki akar írni egy "terhes vagyok?", akkor írja le, majd törölje ki, aztán takarodjon el a patikába egy terhességi tesztért.

2015. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném azzal, hogy azokra is vonatkozik ez, akik meg nem védekeznek és menstruálnak.. Értem én, hogy reménykednek, ettől függetlenül viszont továbbra sem vagyunk sem orvosok, sem látók. És előrébb lesz azzal, hogy "nem valószínű, de szurkolunk" ?!


#14

2015. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mandiga ***** válasza:

Ez az oldal pont erről szól. "Itt megkérdezheted amit máshol nem mertél".

Sokan vigaszra, mások pedig biztatásra vágynak. Mivel itt mindenki anonim, ezért bátrabban lehet bármit kérdezni, mint mondjuk egy családtagot, vagy barátot. Engem nem zavar, sokat olvasgatok az oldalon, és van, hogy jókat nevetek. Mindenkinek joga van minden butaságot megkérdezni, akinek meg nem tetszik, az meg ne válaszoljon rá. :)

2016. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!