Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Reménykedhetek hogy baba van...

Reménykedhetek hogy baba van végre a dologban?

Figyelt kérdés
Már április óta próbálkozunk a második babával, de minden hónap csak csalódottságot hoz. Endometriózissal kezelt a nőgyógyászom kilenc hónapon keresztül, elég erős hormon gyógyszerekkel. Miután lejárt a kezelés, várnunk kellett a menstruációig, utána kezdhettük a próbálkozást. De semmi. Minden ciklus előtt 2-3 nappal kezdődik a mellfeszülés, ami aztán a várt napon el is múlik. Most 14. -én meg is jött, napra pontosan, de 19. -e óta iszonyatosan fájnak a melleim, olykor duzzadtak, feszülnek, csomósak és nem akar múlni. Görcsölök, de inkább csak bal oldalt, egyszer elviselhető, egyszer borzalmas. Reménykedhetek hogy baba van végre a dologban? Orvoshoz csak akkor szeretnék menni ha most nem jön meg.

2016. jan. 2. 17:39
 1/5 Viki172839 válasza:

Ha mèg nem teszteltèl akkor hajrá

Nagyon remèlem hogy babás vagy. Mi most vagyunk 10 hetesek.

2016. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 luna26 válasza:
Ne haragudj én nem válasszal szolgálok hanem hasonló cipőben járok,babát szeretnénk, de jó két éve műtöttek endometriózissal a petefészkeimet éritette félévig utána visanne nevű gyógyszert szedtem..és az óta semmi, az utóbbi elmúlt két "mensim" más volt mint eddig reménykedek de szerintem most se sikerült teszt negatív
2016. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viki172839! Jól estek szavaid :) de sajnos nem vagyok babás :( 4.-én este megjött,túl korán. Már a saját testemben sem bízhatok. Talán az a baj,hogy nagyon rágörcsölök a dologra. De hát hogy ne gondoljon az ember babára,ha minden porcikája szeretné?
2016. jan. 6. 20:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Luna26,szia. Igen engem is műtöttek "jóindulatú" daganattal a hasüregemben (ha létezik egyáltalán jóindulatú betegség) és a szövettani eredmény után a nőgyógyászhoz küldtek,azzal,hogy gondok lehetnek a későbbi teherbeeséssel! Már itt ennél a mondatnál tudtam,hogy ez hosszúra nyúló dolog lesz. Én is Visanne-t szedtem 9 hónapig,és azt mondta a dokim hogy a jobb oldali petefészkemet tönkre tette,de nyugodjak meg egy petefészekkel is teherbe lehet esni. Most felkeresek egy másik orvost,hogy meghallgassam ő mit mond,reménykedhetek-e még hogy babás legyek. Javaslom neked is. Laporoszkópiát csináltak neked vagy petevezeték átfúvást?
2016. jan. 6. 20:48
 5/5 Viki172839 válasza:
Sose add fel. Az èn anyukám 5 èvig járt kezelèsekre hogy megszülessek. Ja mellesleg van egy húgom is. :) Semmi sem lehetetlen.
2016. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!