Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyuri bácsi babaváró teái...

Gyuri bácsi babaváró teái kinek segítettek?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk,de eredménytelenül :(

Olvastam nagyon sok jó dolgot erről a teáról és érdekelne,hogy kinek van személyes tapasztalata?Ha a férfival minden rendben van,akkor is kell mindenképpen innia?Vagy neki nem feltétlenül fontos.



2016. jan. 21. 23:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%

"Az ő számukra dolgozta ki Szabó Gyuri bácsi a babaváró programot. Hármas alapelven működik: 1. kitisztítja a szervezetet a káros anyagoktól, 2. erősíti a méhfalat és növeli a spermatermelést, 3. a nemi hormonok termelését serkentő gyógynövények fogyasztását javasolja."


Ez full parasztvakítás, teljesen hatástalan nyugodt lehetsz. Ez kuruzslázs, igazi orvos tud segíteni nem ilyen sarlatán.

2016. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%
Rákerestem erre a sarlatánra és minden témában elképesztő butaságokat beszél. Ez pont annyira átverés, mint a pénzenenergia a tv-ben.
2016. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veszítenivalód, ezek tiszta gyógynövények, legfeljebb nem segít/hat. Én is iszom Gyuri bácsi teáját, az nekem használ. A babaváró csomagot még nem próbáltuk, ezért nem tudok tapasztalatról beszámolni, de én is hallottam már, hogy valakinek segített. Minden jót, remélem hamar összejön a baba!
2016. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk feljárni Bükkszentkereszre (ültünk már a gyógyító köveken is:)). Eleinte csak a cickafark teájukból vettem, aztán később rájöttem, hogy azt tudok szedni magam is. :) Nagyon sokáig vártunk a babára, és akkor egyszer megkérdeztük, hogyan is működik, és milyen teacsomag ez. Azon felül, hogy marha drága, "hivatalosan" egy csomó mindent be kell tartani a fogyasztásához, már nem emlékszem, de pl. fürj tojást kell enni vagy ilyesmi. :)

Szóval én szeretem a gyógyteákat, de bemegyek egy drogériába, és megveszem ott.

Biztosan hatnak, és elhiszem, hogy segithetnek is bizonyos bajoknál, de a Gyuri bácsi teái drágák sajnos, és túl vannak reklámozva.

2016. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.Az orvosokon már túl vagyok,minden rendben mindkettőnknél.Tényleg A-z-ig kivizsgáltak.Ezért a sok hormon helyett,inkább az ilyesfajta dolgokra szeretnék áttérni.

Azt nem tudom csak igazán,hogyha a férfi nem csinálja,akkor is hatásos-e?Lényegében az ő eredménye tökéletes,az én szervezetemnek kell inkább,nem?Én laikusként úgy gondolom,hogy a nőnek sokkal fontosabb betartania,ha elkezdi.

2016. jan. 22. 13:33
 6/36 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Mi éveket vártunk a babára, és mivel a párom nem esett át kivizsgáláson (elvileg velem volt a gubanc, igy vele nem foglalkoztunk), igy én mindefajta ilyen gyógyteát ittam. Gyuri bácsinál csak a cickafarkat vettem egy darabig, a babás teacsomag árát nagyon sokalltam. Plusz utána ittam palásfüvet, meg egy csomó minden mást.

Természetesen a baba akkor jött váratlanul hozzánk, amikor már semmit nem tettem az ügy érdekében.

És biztosan volt hozzá köze, hogy a párom fél évvel előtte letette a cigit.:)

2016. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

Akkor még egyszer, mert látom nem értitek.

Ez átverés, kamu, lehúzás.

Senkinek sem használhat, mert ez olyan varázslás, mint a tv-s energetizàlás.

Abszolút nulla ezeknek a termékeknek a hatásfoka.

Pénzért kapsz hamis remènyt...

2016. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mi nálad a probléma, de nekem a méhpempő segített teherbe esni. :)
2016. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg szedted és amúgy teherbe estél. Nálam az a probléma hogy ràkerestem pár előadására és vagy örült vagy csak lehúzza az embereket. Minimális tudásod lenne egyből a fejedet fognàd milyen sületlenségekrt beszél.


Amúgy szívesen látnék klinikai tesztet bármelyik termékéről de nyilván ilyenek nincsenek...mert ez bemondásra megy

2016. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ez ennél egy kicsit összetettebb dolog, de Te biztosan jobban tudod! ;)
2016. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!