Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Öt eve probalok teherbeesni, eddig csak egy vetelesem volt. Rengeteg orvosnal jartam, nagyon sokszor neztek hormonsort, egybehangzo velemeny, minden csodas.

Megsem sikerül. A menzesz elött eleg gyakran barnazok, illetve mar egy hettel, neha 10 nappal elötte sokszor ugy faj a hasam mintha meg akarna jönni. ( Mikor elvileg meg a a beagyazodas se lehetett volna meg. Nekem meg mar jelez a testem, hogy ebböl semmi sem lesz.)

Mindkettöt emlitettem több orvosnak, volt aki annyit mondott nem erdekes, mas adott Utrogestant, vagy epp Duphastont. Egyik sem segitett. Hasznaltam mar progeszteronkremet, kupot, azok sem ertek semmit. Igy felmerül bennem a kerdes, hogy mi mast jelezhet meg a barnazas? Soha egyetlen hormonsorban nem vol minimalis elteresnel több ( kb. 20 keszült). Peteeresem van, voltunk lombikon is, az sem sikerült.

Es az egyetlen tünetem, igy probalok ennel utanajarni, de mindenki csak a vallat vonogatja. Barkinek ötlete?


2016. febr. 18. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Több vérvételen voltam egyzer volt az ösztrogénem, minimálisan határérték felett, de azt mondta a doki, belefér.A többi eredményem jó lett.
2016. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ez milyen mar, hogy nem mutatja ki a vervetel?? Aztan csak all au ember nagy boci szemekkel ( mint en) es nem erti hogy a baj... :(
2016. febr. 18. 19:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha mellékveseelégtelenségre gyakaszol, javaslom neked kecskeméten dr. Naszódy Pétert. Ő nagyon képben van ezzel.
2016. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!