Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A férjemmel 2 hónapja dolgozun...

A férjemmel 2 hónapja dolgozunk azon hogy össze jöjjön egy kis baba. Fiatal pár vagyunk, épp ezért aggòdok hogy talán velünk van a baj. Stressz és dohányzás miatt lehetséges hogy nehezebben jön össze?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 08:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez azért nem igaz.Az első 6 hétben nincs összeköttetés az anya és a magzat között.Ettől függetlenül,nem árt ha már most leteszi
2016. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs összeköttetés, akkor miért kell pl. a terhesvitamint vagy folsavat már 2-3 hónappal előre szedni? Mert ugye, mire megtudod, addigra már szinte felesleges elkezdeni, hiszen addigra kialakulhatnak a rendellenességek...

De a cigivel biztos nincs gond...

2016. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem fogok neked litániát tartani a terhességről,ott az internet,olvass utána.De hülyeségeket írsz.
2016. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi 19hónapja szeretnénk kisbabát. Én az elején is letettem a cigit, majd egyszer elkeseredésemben visszaszoktam. Most 3hónapja megint nem dohányzom viszont baba nincs. A stressz viszont kemény dió. Ilyen sok idő után egy terhesvitaminreklám is kiveri a biztosítékot. Szerintem ez sem túl jó... sok sikert nektek! Remélem ti hamarabb sikerrel jártok mint mi !!
2016. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!