Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni testépítés lehetséges?

Rapidio kérdése:

Otthoni testépítés lehetséges?

Figyelt kérdés

Bevallom őszíntén hogy nincs pénzem konditeremre meg időm se.

Reggel 8-23 -g dolgozok mert pincér vagyok. Havi 110 t keresek és egyedül tartok fent egy albérletet.

Le szeretném tenni a cigit de félek attól hohy agresszív leszek és elhízok.

Esetleg van arra mód hogy szálkásítsak otthon is?

Nem tudom a futásnak mikor álljak neki.

Ha sokat terhelem magam elszédülök fulldoklok és sötétedik minden.

Kérlek titeket valamilyen tapasztalattal vagy bármivel ha tudtok segítsetek!

Szálkás szeretnék lenni kockát szeretnék és letenni a cigit.

187 cm 85 kg vagyok.

Előre is köszönöm!

22f



2016. márc. 7. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Először egy orvoshoz menj, hogy mi ez az elszédülés meg mondd, hogy leakarod rakni a bagót, milyen tanácsot tud adni. Vannak tapaszok meg ilyen dolgok, azok segíthetnek. Fegyencedzést ajánlom neked, ahhoz egy 4000 Forintos húzódzkodó rúd kell meg ha nagyon bele akarsz menni, akkor kimész a szeméttelepre és bugázol valami súlyt, de elég ha egy vödörbe öntesz vizet, utána homokot, fülére egy törülköző ami erős és emelgeted. Vagy keresel egy 30 kilós követ, azt is emelgetheted, csak jó méretűt válassz az erődhöz, ha kicsi lesz, akkor nézel nagyobbat, ahogy pattintod magad ki. Ezzel mindent lehet. Fejed felé emeled, dobhatod, bicepszezhetsz vele, leguggolhatsz, stb. Sárga Kapszulát olvasd még el. Amiket írtam könyveket azok ingyenesek, a Fegyencedzést kell lecsórni torrent oldalról. Súlyokat nézhetsz használtan is egyébként, úgy olcsóbb sokkal.
2016. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előre is bocs, de őszinte leszek.


Szar a munkád. Gondolom ezt heti 5 nap nyomod vagy 1nap mész/1nap off. Mindegy, gondolom kivagy teljesen. A pénz sem okés mert az étrend amit be kell tartani "drága" (mihez képest), a cigit is le kéne tenni, és az otthoni edzéshez is kell pár cucc mint kézisúlyzó stb. Nem tudom ezt hogyan tudnád finanszírozni. Még egyszer bocs, de ez csak így megy.


Alapismeretekhez olvasd el ezt az ingyenesen letölthető PDF-et: Sárga kapszula. Futás helyett aerob mozgásforma (pulzus 120-130 tartomány) kéne mint gyaloglás, szobabicikli 40-60 percig heti 3x. Emellé súlyzós edzés és persze az étrend.

2016. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a szegény ember fegyvere a fekvőtámasz. Szóval ha semmi nincs azt nyomjad ezerrel. Nem csak a sima fekvő van, van csomó változata, neten utána tudsz nézni. Ha megy egy kézzel akkor erős leszel.

Futni először nem kell sokat, meg először csak gyalogolj, mert most rakod le a cigit, ne fingasd ki magad rögtön.

2016. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés is jó ötlet, nekem hirtelen eszembe sem jutott. :)
2016. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha nincs semmije, akkor a Fegyenc marad. Guggolni, fekvőzni, hasazni lehet eszköz nélkül is. Egyedül a húzódzkodást kell megoldani.
2016. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt te tudod, hogy vannak pihenőnapjaid. Én 12 órát dolgozok egy nap + közlekedés, mumkanapokon nem is tudok edzeni. Így viszont havonta csak 15 napot dolgozok. Pihenőnapjaimon edzek.

Én is letettem a cigit. Ebből finanszírozom a konditermet. :)

2016. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első lépés a munkahelyváltás lenne részemről. Bár gondolom nem minden munkanapon dolgozol, mivel ez 360-370ft nettó órabérre jön ki, ami jóval kevesebb a minimálbérnél. Szakmunkás minimálbérrel számolva, havi 15 munkanappal alsó hangon 130 eft-ot meg kéne keresned.

Gondolom nem Budapesten vagy, nem létezik hogy ott ilyen szar fizetést kapj. Kis városban havi 3-6 eft között lehet találni edzőtermet. 3-6 doboz cigi ára. Kajálást egyenlőre számításba sem venném amég ilyen vacak pénzed van ennyi munkaórával.

Ja, és fő a fokozatosság, munkahelyváltás, cigi lerakás, elkezdeni edzeni, plusz új étrend, totál ki fogsz készüli. Egyesével, idővel állj neki kiiktatni a problémákat.

2016. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50 forintos az órabéred vagy mi? Nem értem, más is a pihenőnapján edz.
2016. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kisvárosban élek. A terem 4.500 ft/hó. A cigit töltöttem. Így került 11 ezerbe havonta. És ez nekem a dohányzás abbahagyására plusz motivációt is adott.

A kaja szerintem nem gáz. A vidéki vendéglátó egységek szeretik a cafeteriát természetben rendezni.

Na persze, csak ha tényleg vidékről beszélünk.

2016. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!