Miert nem jon ossze a baba?

Figyelt kérdés
Lassan 6 honapja probalkozunk a parommal,es nem jon ossze sehogysem a baba.lehet van valami problema velem? Mert a multkor kimaradt 2mensi is es azthittem azert mert terhes vagyok,de nem.voltam orvosnal es nem latott semmit,azota megjott 1x de most megint kesik.mi lehet az oka?!van osszefugges hogy lehet valami problemam van es azert nem jon a baba?
2016. márc. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

6 honap meg nem szamit soknak, ha egyebkent minden rendben van.


De ha nalad elofordul, hogy ket honapra is kimarad a mensi, illetve kesik, akkor viszont nincs minden rendben.

Nem feltetlenul kell nagy dologra gondolni, lehet hogy konnyen kezelheto hormonproblema all a hatterben, ami nem tragedia, de feleslegesen megy vele az ido eselytelenul. Raadasul ha nem 100%-os a ciklus es a hormonhaztartas, akkor az gondot okozhat akkor is, amikor mar terhes leszel.


En a helyedben megkernem az orvost, hogy intezzetek egy hormonsor vizsgalatot, ket vervetelrol van szo egy ciklusban, meg privat laborban sem olyan draga.


Erosen javaslom meg a homerozest, nagyon egyszeru es ingyen van, ha van egy jo homerod. Olvass utana.

Mar az elso ciklusban is gyonyoruen latszik rajta, hogy van-e peteeresed, rendben van-e a ciklus.

2016. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia mi egy éve probálozunk , nekem a stresses munka helyem ami nincs jó hatással a babatervezésre. Mult honapban meg egy honapot késet mert a petesejtem nem tudott kilöködni. De minden tesztem jó Vér ,hormos stb. Van akinek 3-5 év probálozás útán jönn össze a baba.
2016. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 es vagyok szerintem.

De csak tipp.

[link]

2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 6 hónap még annyira nem sok, de tudom milyen rossz érzés, amikor annyira szeretném az ember és mégsem jön össze.

Mielőtt mi bele kezdtünk a baba témàba, 3 hónapos diétàt csinàltunk végig a férjemmel. Laktóz, glutén és cukormentes én érkeztünk és mellette eljàrtunk futni (nagyon jó stressz oldó) + vitaminokat szedtünk ( c-vitamin, bères csepp, zöld àrpa kapszula és a férjem külön cinket, mert az jó babatervezésnél a férfiaknak). A diéta utàn 2 hónap múlva màr volt egy mini pocaklakónk. Még az is segíthetett a dolgon, hogy cickafarfű teàt ittam a menstruàcióm utàn a pete érésemig (ösztrogén termel a tea, ami a peteérést segíti), majd a peteérést utàn a menstruàcióm első napjàig palàstfű teàt, ami pedig a beàgyazòdàst segíti.

Remélem tudtam segíteni és nemsokàra boldog anyuka lehetsz.

2016. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!