5 hetes terhesen vérzés, szerintetek megmarad a baba? Mai teszt halványabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden a helyzet. Már régóta várunk babára, de sasjnos eddig nem sikerült, volt már egy inszemináció is. Április 8-án volt az utolsó menzeszem, május 6.-án kellett volna megjönnie, de azóta minden nap vérzek(barnás, bordós) immár 15. napja, de mégsem menzesz szerűen, 1 tisztasági betét elég. Mivel furán éreztem magam ezért csináltam tesztet ami pozitív lett, aztán még 3-at és mind pozi-t mutattot. Doki megnézett, még csak egy petezsák kezdeményt látott uh-n, így kaptam utrogestan-t.26 mm volt a tűszőm amikor megrepedt. A kérdésem az, hogy szerintetek a mai napon készített teszt halványabb mint a többi vagy nem? Reménykedhetek még vagy inkább ne?


[link]



#terhesség #pozitív teszt #korai terhesség alatt vérzés
2016. máj. 17. 18:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi!Azért jó hallani,h nem leszvettől baja a babának!Már csak 1 hetet kell kibírnom és a doki mindent látni fog.
2016. máj. 18. 12:37
 12/16 anonim ***** válasza:

5 héttől 1 hónapig véreztem és barnáztam haematóma miatt.Majd 13 hetesen ismét elöntött a vér.

14 hónapos a lányom 😍

Pihenj amennyit tudsz!Lehetőleg fekve!A tesztelgetésnek nincs értelme csak idegesíted magad!Szedj c vitamint vagy Rutascorbint.

Drukkolok!

2016. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi!Igyekszem minél többet pihenni.
2016. máj. 18. 14:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van. Az elsőnél a 20. héten véreztem, de igazi piros színű vér volt, és nem volt semmi baj. Igaz, majdnem infarktust kaptam, amikor megláttam :)). A másodiknál csak az elején volt ilyen vérezgetés, amit te is írsz, aztán a 12. hét környékén elmúlt. A harmadiknál végig vérezgettem, hol barnáztam, hol rózsaszínes vér volt. A végén már dokihoz sem mentem vele, nem volt semmi baj. Mindhárman egészségesek, időben születtek. Nálam a méhszáj volt a vérzések oka, extra érzékennyé vált, az vérzett. De mellette normálisan zárva maradt, ahogy kell. Ne aggódj! Te mindent megtettél, progit is szedsz, többet nem tehetsz. A teszteket meg ne nézegesd! Sajnos vetélésem is volt, már régen nem volt baba, a teszt mégis erős pozi volt (1 hét múlva, aztán szépen negatív lett). Tehát az semmit nem jelent, mennyire erős vagy nem a teszted. Az nem mutatja a HCG szintet ilyen módon, azt majd a doki megnézeti, ha úgy látja jónak.A tesztjeid gyönyörű pozitívak mind! :))
2016. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Tényleg megtettem mindent!Remélem jövő hét szerdán már hallani fogjuk a kicsi szívhangját!
2016. máj. 18. 15:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzet? Voltál dokinál?
2016. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!