Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az Inzulin rezisztancia eredményről?

Figyelt kérdés

[link]


Segítséget szeretnék kérni.Mi a véleményetek az eredményemről és tanácsokat is szívesen elfogadok.6 éve szeretnénk babát.Köszönöm szépen!


2016. máj. 30. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz eredmény. IR-es vagyok. Nekem is lefelé megy a cukrom terhelésnél, de ahhoz nálam magas inzulinszintek tartoznak. Neked az inzulinjaid kiválóak. Szerintem nincs IR.
2016. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ehhez abszolút buta vagyok,ilyen most volt először.Az endokrinológushoz meg ezután kérek időpontot.
2016. máj. 30. 14:20
 3/15 Manka68 ***** válasza:

Nekem ez nagyon fura, mintha a vérvétel közben lenyomtál volna egy edzést.

Betartottál mmindent? Előző este már csak könnyű vacsora, onnantól semmi, az éhomi vérvétel után 5 percen belül megittad a löttyöt, utána ottmaradtál helyben, nem mentél el mondjuk sétálgatni?

Pjzsmirigy értékeid milyenek?

2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:) igen,mindent úgy csináltam ahogy elő van írva.El sem mozdult a székből. :) Annyi hogy tűfóbiám van kicsit parázok tőle,rossz élmény gyerekkorból.A TSH értéket egy héttel előtte nézték.1,7.6 éve mindig kettő fölött volt jóval,most elkezdtem egy Trimeszter nevű vitamint.Ami értékek eddig rossz volt minden kezd helyreállítás.FSH-m 12,4-ről visszaàllt 6,8-ra.IR vizsgàlatom ez az első.Megkêrdezhetem hogy mi a fura? Minden segítség jól jön.Köszönöm.
2016. máj. 30. 15:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Az inzulinod egész jó, viszont a 60 perces inzu beesik az éhgyomri alá, ez mutatja az IR-t:)
2016. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vékony vagy? 5 pontos teszt kellene, a cukor szintek utalhatnak arra, hogy a 30. percben van az inzulin csúcs. Ez gyakori vékony ir-es betegeknél.
2016. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia,igen.165cm és 56kg vagyok.Most akkor azt mondjátok hogy IR?
2016. jún. 2. 06:37
 8/15 anonim ***** válasza:
A beeső cukor miatt biztosan IR. Viszont több pontos terhelés kéne.
2016. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jónak tűnik,de a 120 perces cukor nem mehetne a 0 perces alá,ez ir-re utal.
2016. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tuti az IR, terhelt cukor a nullás alatt van jóval, egész biztos az lesz. :(
2016. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!