Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek volt már méhtükrözése...

Akinek volt már méhtükrözése elmesélné részletesen hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több is volt. Diagnosztikus és operatív is.

A diagnosztikusnál reggel bementem, behívtak a műtőbe, vénás altatásban kb. 10 perc alatt körülnéztek a méhemben. ( Ekkor derült ki, hogy két fél méhüregem van.) Délután már mehettem is haza. Kb. 4 napig vérezgettem, de fájdalom egyáltalán nem volt.

Az operatívnál 1 nappal a műtét előtt kellett befeküdni, hashajtás, beöntés volt. Másnap mélyaltatásban volt a műtét kb. 1 órás. Utána erős görcsök, 2 hétig vérzés, hasfájás volt, és az utána következő menses maga volt a pokol. De azóta már minden rendben, a méhem ürege majdnem normális lett.

2016. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2014 oktobereben volt. Reggel bementem ehgyomorra. Venasan kaptam az alatot, 30 ora mulva mar ebren voltam. Picit vereztem. Masnap reggel mentem haza.

Mondtak, hogy a kovetkezo honapban konnyebb teherbe esni. Hat sikerult is.

2016. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!