Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » TSH érték 3,550 mIU/L magas...

TSH érték 3,550 mIU/L magas teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Több helyen azt olvastam, hogy ez magas érték.

Kb. fél éve kezdtünk bele a baba projektbe.

Voltam endokrinológusnál aki szerint viszont jó ez az érték, mert csak akkor kell csökkenteni, ha valakinek mesterséges megtermékenyítése lesz.

És azt mondta semmi gond, próbálkozzunk tovább.

Most elbizonytalanodtam, nem tudom, hogy keressek-e esetleg másik szakembert vagy valóban így van, és csak idő kell. :)


2016. júl. 11. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, én 3,7ről indultam, 3 hónap múlva 0,3 lett a TSH-m :) nem sokra rá, miután az inzulinrezisztenciát is kezeltük, teherbe is estem!
2016. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem májusban 3,1 volt a TSH-m, de még abban a hónapban teherbe is estem első próbálkozásra. Viszont, ha már fél éve próbálkoztok én a helyedben kikérném egy másik doki véleményét is.
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is ennyi volt amikor próbálkoztunk a babával. Másfél évig sikertelenek voltunk. Levitték a TSH-t 1 körüli értékre és azonnal összejött a baba. Terhesség alatt is fontos ezen a szinten tartani, mert a magzat értelmi fejlődéséhez kell. Gyógyszert kell szedni, de ne félj, mert nekem is gyönyörű, okos, egészséges másfél éves fiam van és most vagyok 28 hetes terhes a lányommal. Letrox 75-öt szedek. Keress másik dokit, mert a mostani értéked nem ideális a baba vállaláshoz!
2016. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!