Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehet ezt átvészelni ti...

Hogy lehet ezt átvészelni ti hogyan csinalnatok? Egyre több baba születik körülöttem es nekem nem lehet.

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ne görcsölj rá a dologra.

Egyrészt gyerek nélkül is teljes értékű ember vagy,aki teljes életet tud élni, másrészt, ha ennyire szeretnétek gyereket, akkor elgondolkodhatnátok az örökbefogadáson.

2016. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar gondolkodunk rajta es nem sokára be is adjuk a papírokat.
2016. júl. 20. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Én általában kisírom magam,ha valaki terhes vagy szül a környezetemben.Aztán velük Örülök.
2016. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már hamarabb tudom ki lesz terhes mint saját maga esetleg aki mégcsak nem is tervezi. Szóval én már előre "sokkolom"magam és készülök a nagy hírre és nekem nem váratlan meglepetés hanem már egy feldolgozott beketörődmény mondhatni.


illetve jo pár barát és ismerősnő boldogsága után a 101. már nemigen hat meg. Csak azt juttatja eszembe, vajon nálam viszont miért csak áll az élet, és nem halad?és mindig arra lyukadok ki hogy nekem kell megtalálni a feladataimat és az utra lépni.

2016. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*beletörődmény(jobb szot nem találtam bocsi)
2016. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem se görcsölj rá. Állj hozzá pozitívabban. Van egy kis történetem Neked, remélem ezzel boldogabb/lelkesebb leszel!

Szóval anyukám tanár volt, egyész nap gyerekek vették körül. Legtöbb tanítványa őt hívta a szülei helyett. Neki is borzalmas érzés lehetett, mivel papíron nem lehet gyereke. De apával sokat próbálkoztak (úr isten ez nagyon idiótán hangzik) és mégis itt vagyok én + kettő testvérem.

Tudom, hogy ez nem velem történt meg, így nem is tudhatom,hogy milyen érzés lehet. Remélem ezzel reményt adtam Neked és másoknak is!

2016. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Imádkozz..biztos van az a helyzet amikor már nincs más lehetőség csak Isten. Egy próbát megér ;)
2016. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!