Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-ok tudnátok válaszolni...

PCOS-ok tudnátok válaszolni nekem? Kérdés folytatása alább.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

tegnap derült ki a hogy sajnos PCO-m van. A doki irt fel Metformint.

Ezek után érdemes még elmennem Endodokihoz is ?

((olvastam hogy az esetek nagy százalékában IR is párosul a PCO-hoz. nekem erről nem ejtett szót a dokim, csinált teljes vérképet is de az tökéletes lett.))


Megnéznétek a hormoneredményemet? Annyira tapasztalatlan vagyok ebben a témában. Mivel most legutóbb kimaradt a mensim így Azt hittem baba van a dologban végre, most meg kiderült, hogy ez .... :((( el vagyok keseredve . ((jah és életemben először maradt ki a mensim, fix 28-30 napos ciklussal.))


[link]


Azt hittem hogy több minden nem fog stimmelni, ha PCO.



Csak a tesztoszteronom magasabb kicsivel. Vagy a többi sem stimmel csak nem jelölik meg ((ahol nincs referencia érték)


szomorú vagyok !


Válaszokat előre is köszönöm !



2016. júl. 28. 11:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

160 g-os diéta az egy életforma ... napi 4-5 szöri étkeziés(kis adagok) egy napon 160 g szénhidrátnál többet nem fogyaszthatsz el.


Az hogy szeded a gyógyszert sajnos nem elég. Kell mellé a diéta, és némi mozgás a kezelés sikerének érdekében.

Olvass utána [link]

[link]

2016. aug. 31. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!