Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első babám lenne 5 pozitív...

Claww kérdése:

Első babám lenne 5 pozitív tesztem van és vérzek ez most vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig pontos a menstruációm. Pontosan 21 naponként MINDIG megjön. Ezért tudtam azt is hogy aznap is megfog jönni amikor nem védekeztünk. Előtte már a jelei is megvoltak. Görcsöltem fájt a mellem stb. Szóval nem védekeztünk.Aktus után véreztem,gondoltam menstruáció.Ezért aztán másnap reggel arra számítottam hogy megjön a menstruációm. De nem jött. 2,5 hét késés után rávettem magam és tesztet csináltam. Különböző fajtákat próbáltam ki. 5 pozitív és egy negatív tesztem lett. Különböző napokon csináltam a teszteket. Ez után minden rendben ment. Megbeszéltük a párommal hogy haza utazom nőgyógyászhoz mivel kint élünk külföldön. DE! 3 napja vérezgettem. Pecsételő vérzés volt. Aktus után jött és nem mondhatni vérnek. Inkább narancssárgás volt. Ma viszont már görcsöltem és rendes vörös darabos vérzésem van. Olyan mint a menstruációm szokott lenni. Szóval most tanácstalan vagyok hogy éppen vetélek vagy csak ennyit késett és hogy megmarad e a babám...Köszönöm a válaszokat. Minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel. Ha elmúlik a vérzésem orvoshoz fordulok de addig szeretném tudni ti mit gondoltok erről.

2016. aug. 13. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
a kisfiam...de repulore nem engedtek ulni,epp a verezgetesek miatt..
2016. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

a '7es válasz kérdés miért lett lepontozva' kérdésre, részemről ezért:

"Egyebkent meg lehet hazamenni szulni a balkanra"

2016. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Először is bementünk és szokás szerint nem csináltak semmit..nem hogy velem de ott ült egy lány vénás vérzéssel 50 perc után látták el -.-" Örülök hogy az NHS nél dolgozol de sajnos biztos nem ott ahol én lakom mivel itt az orvosi ellátás egy nagy nulla !! Ha lőtt sebed van is paracetamolt adnának rá -.-""" Egyébként meg van NHS numberem de kitörölhetem vele mivel mint mondtam hamarabb megnéznek otthon mint itt.. Nem kértem a flegmaságodból! "haza lehet menni szülni" Nem a kérdésemre válaszoltál..de ha már ennyire érdekel , ha megmarad a babám biztos hogy haza megyek szülni!! Mivel itt az orvosi ellátás egyszerűen katasztrófa !

Nem mondom hogy Anglia szerte mindenhol..barátnőmnek csak jó tapasztalatai vannak a kinti szüléssel. De már tudom hogy nekem nem lenne .. De nagyon előre szaladtam. Még az sem biztos hogy megmarad a babám. A vérzésem még mindig tart =/ Köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat !

2016. aug. 14. 18:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindjárt gondoltam, hogy Angliáról van szó...
2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk az egészségügyet, nézzük a tényeket:


1. A 21 napos ciklus nem igazán ideális, ha valaki babát szeretne. A méhnyálkahártyának nincs elég ideje stabilra felépülni, kellőképp megvastagodni. Ezért a megtermékenyített petesejt nem tud rendesen beágyazódni. Valószínűleg emiatt nem maradt meg a baba. Ha időben jó kezekbe kerülsz, gyógyszerekkel talán bent tudták volna tartani, talán nem. Talán csak elodázták volna a vetélést.


2. A terhességek nagy százaléka végződik vetéléssel, csak nem tudunk róla. Sokan csak annyit érzékelnek, hogy pár napot késik a mensi és erősebb picit. Ha nem volt tesztelés, nem is derül ki soha, hogy baba lehetett volna. De a természet bölcs, talán oka van, hogy a nem életképes kezdemények nem maradnak bent...


3. A beágyazódott embrió az első pár hétben a legsérülékenyebb, ilyenkor még egy rossz mozdulat, kisebb megrázkódtatás is hatással lehet rá. Ha van egy pozitív teszt, akkor pár hétig érdemes hanyagolni a szexet, vagy legalább a behatolást, amíg megerősödik, "megkapaszkodik" a baba, kialakul a köldökzsinór.


Szóval nehéz eldönteni mi lett volna jó. Akár pont a repülés is árthatott volna.

Ha babát szeretnél, akkor szerintem tudatosan tegyél érte: kivizsgálás, rövid ciklus okának felderítése, szervezet felkészítése méregtelenítéssel majd vitaminokkal, nyugalom biztosítása.


(Nem ide tartozik, és bocs, de nem értem: válaszolók és kérdező, nem azért vagytok Angliában, mert ott jobb? Ezek szerint annyira mégse. Itthon legalább van gyes, normális orvosok (ha nem is mind az) meg védőnő... De ez tényleg nem tartozik ide, bocsánat!)

2016. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgok jobban működnek Angliában, de az biztos, hogy nem a szülészet-nőgyógyászat. Kint él nemegy ismerősöm. Egy barátnőm orvosi-bocs szülésznői-mert ott szülésznők vezetik le a szülést-hiba miatt lett oxigénhiányos, született 0-s apgarral, igen jól olvassátok, 0-s apgarral, ja hogy az halott? Igen, halva született meg, csak isteni csoda, hogy újra tudták éleszteni, ja hogy akkor már betémferegtek orvosok is, nem is egy, hanem vagy 10-en legalább ott forogtak! De mozgássérült lett, és még a nagymozgásai sincsenek rendben, soha nem fog járni, soha nem fog tudni írni, sorolhatnám. JA ÉS PERT NYERTEK!!! Tehát igen, a szülésznő hibája volt, ezt beismerték! Legalább 5 olyan indok lett volna AZONNALI császárra, aminél itt Magyarországon már egyenként is rég kivették volna a gyereket, de neeeem, anyuka csak nyomjon, nem baj, hogy meconiumos a magzatvíz, nem baj, hogy a gyereknek nagyon lelassult a szívverése, ki tudja nyomni azt a gyereket. És sorolhatnám még, mennyi dologra nem figyelt még a kedves szülésznő. Ez Anglia kéremszépen!
2016. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jav: barátnőm gyerekéről írtam.
2016. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12es: jogos, ezen a mondaton átsiklottam és a kérdező is írt közben még.
2016. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!