Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki hasonló helyzetben?

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A kis történetem röviden: 4 èvig szedtem a lindynette 20mg fogamzásgátlót abba hagytam augusztusban mert babát szeretnénk! El mentem dokihoz aki mindent rendben talált ès azt mondta kezdődhet a "projekt" nem kell várni, mert alacsony hormontartalmú a gyógyszer pár nap alatt kiürül. Ezen felbuzdulva bele is vágtunk aztán eljött a nem várt napja ès semmi eltelik egy hèt mèg mindig semmi! Tesztelek a teszt negatív de menstruáció mèg mindig sehol! Rettenetesen zavart ezèrt elmentem dokihoz aki azt mondta ez normális ès ez a sok fehèr folyás is amim lett hozzáteszem azelőtt nem volt! Már lassan újra megkène jönnie de mèg mindig semmi! Olvastam sokat a cickafark teáról! Alkalmazta ezt valaki ilyen problémára? Ha igen hogy itta ès mennyit? Köszönöm, ha megosztod velem a személyes tapasztalatod!
2016. szept. 27. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló elhagyása felborítja kissé a hormonháztartásodat. Ha doki is látott, akkor nincs gond. Várd meg szépen az első mensit és utána lehet babaprojektezni. A fehér folyás pedig normális, sokaknál ovu környékén tapasztalható.
2016. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a tabletta miatt volt rendszeres a vérzésed, nem pedig azért, mert minden rendben van a szervezeteddel és a hormonjaiddal. Ez persze nem jelenti azt, hogy probléma van, de most vissza kell állnia a testednek arra, hogy normál szinten működjön. Adnék még egy hónapot magamnak, aztán alaposabb kivizsgálást kérnék.
2016. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2016. szept. 27. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek...a hormonok miatt kell egy kis idő, míg visszaáll a saját ciklusod, van akinek ez 2-3 hónap..utána remélhetőleg összejön a baba, sok sikert :)
2016. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nagyon reménykedünk mi is! Meg persze abban is,hogy semmi problémám nincs, csak a hormonjaim huncutkodnak kicsit :)
2016. szept. 27. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyelőre szerintem ne kezdj semmilyen teát fogyasztani. Hagyd, hogy a szervezeted magától helyreálljon. Újra be kell indulnia a hormon termelésednek, a rendes ciklusodnak, ami évekig nem működött.

Sokat azért ne várj, ha még egy-két hónapig nem tér vissza a ciklus, mindenképp menj vissza az orvoshoz.

2016. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Szia! Már tettél fel kérdést, ugye? Elmentél dokihoz, most ennyit tehettél. Ha gyulladás vagy egyéb panasz volna, azt látta volna a doki, attól függetlenül a cickafark-tea talán nem árt.

Leginkább most várj türelmesen, és ti is huncutkodjatok kedvetek szerint, ne csak a hormonjaid :) Aztán ha továbbra se jön meg 1 hónapig, tesztelgess közben (elég hetente egyszer), és újra menj dokihoz.

2016. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nem tettem mèg ki kèrdèst! :) Huncutkodunk mi is ;) de ilyenkor azèrt mèg lehet peteèrèsem? :)
2016. szept. 27. 11:46
 9/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Persze, az első menstruációt megelőzi a peteérés.
2016. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is ezt a fogamzásgátlót szedtem, nekem 3 hónap után borult fel a hormonhaztartasom. nekem a doki irt fel gyógyszert es utana minden rendbe jött. Ha mem bizol a dokidban keress szerintem egy masikat.
2016. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!