Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki hasonló helyzetben?

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A kis történetem röviden: 4 èvig szedtem a lindynette 20mg fogamzásgátlót abba hagytam augusztusban mert babát szeretnénk! El mentem dokihoz aki mindent rendben talált ès azt mondta kezdődhet a "projekt" nem kell várni, mert alacsony hormontartalmú a gyógyszer pár nap alatt kiürül. Ezen felbuzdulva bele is vágtunk aztán eljött a nem várt napja ès semmi eltelik egy hèt mèg mindig semmi! Tesztelek a teszt negatív de menstruáció mèg mindig sehol! Rettenetesen zavart ezèrt elmentem dokihoz aki azt mondta ez normális ès ez a sok fehèr folyás is amim lett hozzáteszem azelőtt nem volt! Már lassan újra megkène jönnie de mèg mindig semmi! Olvastam sokat a cickafark teáról! Alkalmazta ezt valaki ilyen problémára? Ha igen hogy itta ès mennyit? Köszönöm, ha megosztod velem a személyes tapasztalatod!
2016. szept. 27. 10:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

2 dokinál voltam ès mind a kettő mást mond :) keressek akkor egy harmadikat vagy várjak? :)

Kedves utolsó milyen fajta gyógyszert kaptál ès mit èrtesz a 3 hónap után? Addig szedted vagy pedig abbahagyása után 3 hónap múlva jelentkeztek a gondok?

2016. szept. 27. 12:33
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
abbahagyas után 3 honappal borult fel. sajnos a gyogyszerre nem emlékszem, mert mar 6 eve volt. valami hormon volt az is ( ugy emlékszem). Utána viszont már nem volt semmi gond, beallt a szervezetem)
2016. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!