Priszi kérdése:

Laparaszkopia utáni kinek hogyan állt be a vérzése? És kinek mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, 07 06-án volt laparom PCOS miatt. Műttétet kővetően 2 nap meg jött a vérzésem, aztán augusztus kimaradt nem volt, majd szeptember 6-án meg jött elég erős vérzésem volt. És most az a gondom hogy már itt van november 17 és még most sem jelentkezet semmi! Terhes nem lehetek szerintem mert nincs semmi féle tünetem! Ha valaki hasonló cipőben járt már kérem írjon!

Nagyon szeretnék már babát :(



2016. nov. 18. 16:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A Doki javaslatára voltam hormon vizsgálaton a Tesztoszteronom volt magas a többi értékem Normális.

Februárban kell vissza mennem kontrollra mindenképp meg emlittem neki a clostyt! Egyébkétn Met mellett szedhető a closty?

2016. nov. 18. 19:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is mellette szedtem. A tesztoszteronra annyit tudok mondani, hogy próbálj kicsit lazítani, tudom most nehéz, de hidd el, segíti a csökkenését. Nekem is magas volt, brutálisan, de lehet most kiröhögsz, meg kell találni a lelki békét, mikor elengedsz mindent, és nem húzod fel magad mindenen ( én ilyen voltam) és javulni fog, hidd el :) a tesztoszteronra más "gyógyszer" nincs sajnos
2016. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Meg a február elég késő, nekem azt mondta a doki, hogy műtét után 4-6 hónap a legesélyesebb a babára, utána már elkezdődHET a visszacisztásodás (van, akinek nem jönnek vissza). A helyedben előbb visszamennék, vagy nézz el egy másik dokihoz szerintem.
2016. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem műtöttek, de szintén PCO és IR-em van. Nekem nagyon sokat segített az is, hogy a diéta+Merckformin 1000 mellé napi 2 tasak Inofolicot is ittam.

Először csak a gyógyszer + diéta volt, a laborleleteim alig változtak. Aztán elkezdtem mellé az Inofolic-ot, és tökéletes lett az inzulinom, és a ciklus második felében már megduplázódott a progeszteronom, ami már mutatta, hogy lett peteérésem is. És ami még nagyon sokat segít: ha van túlsúlyod, próbáld meg leadni és ha hajlamos vagy a stresszelésre próbáld meg kezelni, vagy segítséget kérni hozzá pl. kineziológustól. Ugyanis a stresszhormonok képesek leállítani a peteérést és kedveznek a PCO-nak. Kitartás, és meg lesz az eredménye; hidd el!

2016. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is ittam az Inofolicot, napi 2-t, (azt kifelejtettem) de sajnos nálam az se vált be, de folsavval jól feltöltött a babára az tuti :)
2016. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát igen azért fura volt hogy nem jelentkezett vérzés, 3 pozitiv terheségi teszt :D :D 9-én kell mennem viszgálatra olyan boldog vagyok elsem akarom hinni hogy kis mama vagyok! :)
2017. jan. 5. 10:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :D látod megérte a műtét :)
2017. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!