Van itt valaki akinek a méhpempő van itt valaki akinek a méhpempő helyre állította a hormonjait és teherbe esett? Mennyi idő alatt? Mennyi próbálkozás után?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:

Nekem nulla segitseg volt.

E vitamin es B komplex segitett. Meg sok multivitamin.

Ferjem is E vitamint szedett. Ezutan 2hònappal jott a pozi teszt.

2016. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ grat! És előtte Meddig nem sikerült?
2016. nov. 25. 06:57
 3/67 anonim ***** válasza:

Én egy évig nem estem teherbe. Vettem méhpempőt és minden reggel egy borsónyit a nyelvem alá raktam és utána még egy félóráig nem is ettem vagy tovább, ahogy bírtam. Nem tudom, hogy annak köszönhető-e, de abban a hónapban lett pozitív a tesztem. 2,5 éves

Most tavasszal minden segítség nélkül elsőre sikerült a kistesó, de 10 hetesen elhalt, missed ab lett a vége. Amikor újra elkezdtünk próbálkozni, akkor újra szedtem a méhpempőt, most nem jött össze abban a hónapban.

De sok ismerősöm van, aki sorozatos vetélése után amikor azt szedte megmaradt a baba vagy azzal rögtön sikerült. Tehát nekem alapjában véve nagyon jó tapasztalatom van róla. Annyi, hogy én akkor piacon vettem termelőtől, most meg netről rendeltem. Amit termelőtől vettem sokkal sűrűbb állagú volt, ez folyékonyabb. Szerintem az a biztos, ha közvetlenül termelőtől sikerül beszerezned, én abban jobban bízok és persze van személyes kontakt.

2016. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én a netről rendeltem 25gosat pár nap és elfogy már,közeledik a nemvárt is,nagyon várom már hogy sikerüljön,egyépként azért kezdtem el méhpempőt szedni mert rossz hormonszinteket állapítottak meg,de viszont ureaplasmám is van arra kaptam gyógyszert de sokat olvastam a neten hyogy nem tűnik el olyan egyszerűen az sincs kizárva hogy elzáródást okozott, ettől félek
2016. nov. 25. 13:35
 5/67 anonim ***** válasza:
54%
Én meg hiába szedtem a pempőt, mert mióma volt, csak előtte ezt elfelejtette közölni a nődoki, szóval nekem ezért nem ért semmit. Először egy normális dokihoz menj el!
2016. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Még októberben kértem időpontot a budai meddőségi központba dec 15re kaptam,a nődokim küldött el néhány vizsgálat után(Kiderült hormonprobléma,ureaplesmámvan de miómám az nincs! Estleg még elzáródásra tudok gondolni de reménykedek hogy nem)
2016. nov. 25. 15:34
 7/67 anonim ***** válasza:
49%
1# vagyok. Elotte 10 honapig nem sikerult.; (
2016. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 NK Klaudia ***** válasza:

Szia, mi most E vitamint és B komplexet szedünk, én pluszban méhpempőt, napi 2xer. Dec. 25re nem várom..

Reméljük hogy ezzel most össze jön nekünk is. :))) nagyon szeretnénk már. :))

A méhpempőről a véleményem csak pozitív, nincs fejfájás amit sok helyen olvastam.. Sem más mellékhatás. Nyugodtan próbáld ki! 😊

2016. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Túl vagyok az első kúrán holnapra nem várom, légyszi Írd meg a tapasztalataidat majd kedves utolsó válaszoló Mindenre kíváncsi vagyok drukkolok neked is! Mióta próbálkoztok? Orvosnál voltál már?
2016. nov. 30. 10:31
 10/67 NK Klaudia ***** válasza:
54%

Két éve vagyunk együtt, most jött el az ideje hogy vállaljunk egy babát :) múlt hónapban kezdtünk, 2 naponta együtt, persze nem lehet mindent elsőre.. Most ez egy szuper karácsonyi ajándék lenne azért :)

Nekem 32-35 naposak a ciklusok, múlt hónapban mikor kezdtük 28ra jött meg.

Szóval ez a hónap lutri peteérés szempontjából, de reméljük össze jön, a sok vitamin, meg a pempő segít :)))

2016. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!