Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki akinek még a...

Van itt valaki akinek még a nemvárt előtt voltak változások, terhességre utaló jelek? Ha igen, Mik?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 09:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Sosem fájt a mellem a havim előtt, most viszont nagyon érzékeny lett, nehéznek éreztem, így nemvárt előtt két nappal teszteltem. Negatív lett. De tudtam hogy valami nem ok, mindig imádtam aludni, na ez is megváltozott abban az időben, mikor a mellem is fájni. Az ágy 6 óra alvás után, fitten,kipihenten. Mivel nálam ez tényleg nem normális, ez volt az, mikor azt mondtam, ez baba. Lehet, más nevet ezen, de ismerem a szervezetem és az, hogy megváltozott, elég okot adott, hogy biztos legyek abban hogy baba van a dologban. Két nappal nemvárt után pozitív lett a teszt. :) 13,3 hetes kismama :)
2016. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Előző. Bocs a kimaradt szavakért. Telóról utálok pötyögni, néha elmarad ez-az, mert még a telóm is lassú, őskövület. :)
2016. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is pont azon filózok hogy mind Mások vagyunk az igazság abban rejlik hogy egy két dolog"megváltozik" amiket én érzek ezek is ilyenek de lehet hogy valami mástól van(lehet a pempő) de azért a remény motoszkál bennem😉
2016. nov. 29. 18:44
 14/35 A kérdező kommentje:
És grat a babához!
2016. nov. 29. 18:45
 15/35 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Szorítok, hogy neked is összejöjjön! :) mikorra nem várod?
2016. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszi !! Holnaputánra
2016. nov. 29. 20:20
 17/35 A kérdező kommentje:
Most éreztem egy erős szúró fájdalmat a méhem környékén mi lehetett ez?
2016. nov. 30. 18:30
 18/35 anonim ***** válasza:
Fáradtság, mellfeszülés, nagyon érzékenyek voltak a mellbimbók, alhasi szúró fájdalom, enyhe görcs
2016. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! A szúrka jó jel, mi újság, ugye nem jött meg a havid? Szurkolok! Írj mindenképp! "az őskövületes telós" :D
2016. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem jött meg remélem nem is fog,köszönöm a drukkokat!
2016. dec. 1. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!