Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki akinek még a...

Van itt valaki akinek még a nemvárt előtt voltak változások, terhességre utaló jelek? Ha igen, Mik?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 09:04
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm igy ismeretlenül is!! Sokat jelent nekem mert nagyon régóta vágyok babára! Ma 36. Ciklusnap reggel nega teszt,nem jött még meg, ilyen hosszú ciklusom soha nem volt még Max 35 volt de az is ritka
2016. dec. 9. 15:27
 32/35 anonim ***** válasza:
8 évig azt hittem, nem lehet gyerekem és a mostani párommal elsőre összejött :) a reményt nem szabad feladni, nekem is a nemvárt utáni második napon lett pozitív csak a teszt, remélem, a babó miatt nem jött meg :) továbbra is szorítok ;)
2016. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki a tegnapi tesztet ,rápillantottam halványan pozitív (időn túl) lehet baba?
2016. dec. 13. 18:07
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem akarok hülyeséget mondani, de azt mondják hogy azonnal le kell olvasi, 5-10 percen belül, mert utána már érvénytelen. Csinálj egy reggeli vizeletből tesztet, ha csak halványan is két csíkos, az szuper. Most már mutatnia kell valamit, illetve eredménytől függetlenül, ha a havid nem jön meg, mebj dokihoz. :)
2016. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom, de mi lett veled kedves kérdező? ☺️
2023. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!