Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 100% pozitiv lett a tesztem,...

100% pozitiv lett a tesztem, a mai is és a 4 nappal ezelőtti is. Tegnap óta barnásan vérezek de ma az orvosom nem látott semmilyen terhességet! utoljára havim szeptember 1-én volt (ma dec.9) de az uh szerint nincs szervi probléma. Ez most mi?

Figyelt kérdés

27 éves

A doki is soron kívül fogadott és meg is rémültem, így nem is emlékszem hogy mondott-e egyáltalán bármit h miért + a tesztem? Annyira emlékszem hogy közölte. 80% h nem vagyok terhes, és csak 20 hogy ugen. És menjek vissza 1 hónap múlva.

Van-e valaki hasonló helyzetben? Vajon mi van velem?

Most vetélek? Vagy terhes vagyok? Vagy a rendszertelen mensim miatt lett pozitiv a teszt?


2016. dec. 9. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű, sajnos ez egy korai vetélés volt.

Érdemes elmenni dokihoz, ha eláll a vérzés (vagy ha sokáig nem áll el, azért is), hogy megnézze, kiürült-e teljesen a méhed. De ha még uh-on se volt látható, annyira pici volt, akkor valószínű minden rendben lesz.


Legközelebb sikerül, ne add fel! Ilyenkor legtöbbször azért szoktak elmenni, mert betegek.

2016. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!