Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriozis mellett kizáróla...

Endometriozis mellett kizárólag csak lombikkal lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok túl két műtéten, 1. Műtét után GNrh kezelést kaptam, akkor nem volt meg alkalmam babát vállalni. 1 éve ujra cisztat találtak augusztusban megműtöttek, szerencsére osszenoveseket nem találtak es átjárható is vagyok. GNrh ra ismét nem akarok menni... anélkül lehetséges a teherbees vagy mindenképp lombik. 4 hónapja próbálkozunk sikertelenül . Hasonló problémával küzdök írjanak illetve azok is akiknek lombik lett végül, egyből sikerult ?

2016. dec. 13. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Juj de izgi, nekünk is Ő lesz a dokink. Nagyon bírom, kedves, figyelmes, mindig mindenben lehet rá számítani!

Már nagyon várom, hogy január legyen végre! :-)

Ti merre laktok?

2016. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, még személyesen nem volt alkalmam a dokival találkozni. Mi Nyíregyházán lakunk. Ti ?
2016. dec. 18. 12:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi Mezőkövesd mellett, egy kis településen.

Szerintem meg lesztek elégedve vele.

Mikorra van időpontotok? Nekünk január 19. Már nagyon várom, hogy mehessünk!

2016. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekünk január 9. :) eljön hamar, en is várom már !!! Újabb lépéssel közelebb a célhoz :)
2016. dec. 18. 21:37
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!! :) ahogyan írtam is ma volt időpont konzultációra, pozitív az első benyomás.

Nálunk lombikot javasoltak, ha minden jól megy márciusra már sikerülhet :)

2017. jan. 9. 18:49
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mi újság veletek? :)

Hétfőn petesejt leszívás , nagyon szurkoljatok, hogy jó eredményeket kapjunk ;) Puszi nektek!

2017. febr. 16. 18:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Vissza kaptunk ma két kis mazsolát :)
2017. febr. 22. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!