Nagyon el vagyok keseredve most már nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Csutörtön voltam orvosnál azzal a gonddal, hogy kevés a vérzésem. Elsőnek azt hittem biztos terhes vagyok, de sajnos nem! 2 hónapja olyan a menszim ahogy meg jön másrnapra el is múlik. Megvizsgált azt mondta kevés a petefészkembe a hormonok ezért vérzek ilyen érdekesn. Elküldött szakkrendelésre, hogy ott kapok beutalókat vizsgálatokra. De ez még csak jövőre lesz mert úgy kaptam időpontott! Nagyon félek tőle, hogy azt mondják nehéz lesz babával teherbeesnem! Volt valaki így és sikerült a baba? Köszönöm!

2016. dec. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok problémára van megoldás manapság már.


Inkább örülj neki, végre hogy elindultál az úton afelé, hogy lehessen gyereked.

2016. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj előre! Majd a vizsgálat után kiderül minden.Nem azt mondta,hogy meddő vagy :)
2016. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előre még ne temesd a gyerekvállalást, még az orvos sem mondott semmit.

Sok nőnek van kisebb-nagyobb hormonproblémája, pl. nekem progeszteronhiányom van. Sajnos, csak két missed ab után derült ki, addig nem. :(

Viszont onnantól, hogy tisztában voltam vele, már a megoldás is adott volt, Utrogestant kaptam a terhesség első trimeszterében, és most már nagy pocakos kismama vagyok. :)


A hormonproblémák többségét ma már pár tablettával egyszerűen tudják kezelni, és mivel nálad időben tudni fogják azt is, hogy mi az oka, ha eddig nem jött a baba, célirányosan fogsz orvosi segítséget kapni. Én a helyedben próbálnék optimista maradni, kis segítséggel ugyan, de szerintem lehet majd több gyereked is. :)

2016. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-röl 2 naposra csökkent a menstruációm, a hormonokkal semmi gond és nagyon hamar teherbe is estem, úgyhogy ez nincs összefüggésben a menstruációd hosszával. Ránézésre azt nem tudhatja a dokid, mennyi hormon termelődik, meg kell nézni vérvétellel. Szóval a leirt infók alapján, nincs okod aggódni és még ha lenne is valami gond a hormonjaiddal, azt nagyon egyszerűen lehet pótolni.
2016. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

max 3 napos a vérzésem

de nyáron inkább csak kettő

3 gyerekem van minden beavatkozás nélkül fogantak

mindegyik kb 3 hónap alatt fogant meg a döntést követően


szal passz nekem nem mondtak soha semmit sem h akadályozná a teherbe esést

minden értékem jó volt terhesség alatt

előtte nem tudom milyenek voltak

2016. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!