Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kb.2 hete csináltam pozitív...

Kb.2 hete csináltam pozitív tesztet? Tegnap reggel elkezdtem barnázni. Voltam orvosnál azt mondta ezt még nagyon korai terhesség.

Figyelt kérdés
És írt fel hormon gyógyszert. Ma már erősebb és vér jön. Igaz ha csak pisilek és csak pár csepp. Felhívtam azt mondta, ha erősödik a vérzés akkor menjek be.Volt más is ilyen helyzetbe? Megmaradt a baba?

2017. febr. 21. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 2 hete kimutatta a teszt a terhességet, akkor nem lehet olyan korai.

A vérzés vagy hematómától van, vagy sajnos vetélés.

Ha hematóma, akkor feküdni kell minél többet, de sajnos (attól függően, hogy hol van, és mekkora), ez is elviheti a babát.

MEnj el egy magánorvoshoz.

2017. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már megkaptad a hormongyógyszert, sok mindent nem tudsz csinálni, esetleg másik dokihoz menj.
2017. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már 6 hetes terhesség, ha vérzel és nem látni semmit, az nem jelent jót.
2017. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Magán orvosnál voltam.Kb. 3-4 hetes terhesség lehet az ultrahang alapján. Amikor csináltam a tesztet nagyon halvány volt a második csík.
2017. febr. 21. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jött meg utoljára a mensid? Én 6 hét 2 naposan voltam dokinál, uh szerint is kb annyi volt. Pontosan középidőben fogant, tehát akkor 4 hete, szívműködés megindult, de pontosan még nem volt kimutatható. Ilyenkor még tényleg korai terhességről beszélünk.

Ha továbbra is vérezgetsz, és a jelenlegi dokid nem tesz semmit, menj másik orvoshoz!

2017. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Január 14 én volt meg utoljára és nekem mindig a ciklus végén van peteérésem.
2017. febr. 21. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nagyon korai terhesség. Pihenj, szedd a gyógyszert, és bízz a legjobbakban! Problémamentes babavárást! :)
2017. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Próbálok pihengetni, ami 2 éves kislányom mellett elég nehéz.

De a pozitív gondolkodás már fél siker.

2017. febr. 21. 12:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Eloszor is hadd mondjam meg, vegre egy ertelmes, gondos no aki ha barnazast tapasztal orvoshoz megy es nem otthon csucsul es inkabb 8 uj tesztet csinal napokig, mint a legtobb szinten barnazast tapasztalo kerdezo!


Most tenyleg a pihenes a legfontosabb, sajnos csak varni tudsz es lelkiismeretesen szedni a gyogyszert! Van akinel nem lesz veteles a vege, nagyon drukkolok hogy rendben legyetek!

2017. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó! 😉

Minden jót kívánok én is.

2017. febr. 21. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!