Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogy dolgozzátok fel az...

Ti hogy dolgozzátok fel az évek óta tartó állandó csalódást?

Figyelt kérdés
4 éve lesz hogy próbálkozunk. 30 éves vagyok a férjem már 40. Vannak időszakok amikor jobb, de az utóbbi időben egyre rosszabbul érint és félek, hogy lassan már depressziós leszek....az utcára alig merek kimenni, mert akár merre megyek mindenhol terhes nőket látok vagy babakocsisokat. Ha belépek a facebookba kivétel nélkül minden ismerősöm az én korosztályomból terhes vagy épp most szült. A legtöbb barátnőm vagy rokonom még csak nem is próbálkozott, amikor mi már igen és azóta nem egynek már nem egy hanem 2 gyereke van. Mindenki állandóan kérdezget, hogy nektek mikor lesz már....A húgom is nem rég szül azóta a szüleim is nyaggatnak hogy mikor lesz, pedig ők tudják hogy meddőségibe járunk. Volt olyan ismerősöm aki a facebookos képemhez szólt hozzá ahol húgom babájával vagyok, hogy "nálatok mikor lehet már babázni?"....teljesen e körül forog az életem, annyit sírtam már az utóbbi időben....anyagilag már nagyon megterhel ez minket. Nem járunk már annyit át a barátokhoz mint régen mert mindenhol baba van és egy az hogy nekem nagyon fáj másrészt nincs más téma csak a baba vagy a gyerekek de ez így van rendjén csak én nem igazán tudok ehhez mit hozzá szólni, kilógok már a baráti körből :( úgy érzem teljesen egyedül maradtunk, csak a párom tartja bennem a lelket.

2017. febr. 27. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szomoru mennyien kuzdenek manapsag ezzel. Kolleganom, baratnom, elozo munkahelyemen 2 kollegano. A 2 kollegano vegul orokbefogadott sok evnyi probalkozas utan. En is elinditanam a procedurat a helyedben, 2 eves varolista van kisbabara. Azalatt akar sajat is sikerulhet, de ha nem, akkor is legalabb lehet babatok es ezzel boldogga tesztek egy arvan hagyott kicsit is.

En egesz biztosan ezt tettem volna.

2017. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, szerintem csak nem adjuk fel. Vannak mélypontok. Nálatok hol a bibi?
2017. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából egyenlőre sehol. Vizsgálat vizsgálat után és mindent rendben találnak. annyira lassan halad az egész...1 inszem volt eddig. 1 éve mennek aktívan a vizsgálatok...azt előtt is voltam 1 év sikertelenség után de mivel akkor sem találtak semmit úgy voltam vele kicsit lenyugszom nem megyünk inszemre hanem várunk még talán csak túl rágörcsöltem. de sajnos így sem sikerült pedig nem foglalkoztam a baba témával külföldre mentünk dolgozni és nem volt időm ezen pörögni együtt voltunk számolgatások nélkül de sajnos így sem jött össze. hazajöttünk újra kezdtük és már 1 éve ismét semmi. nem adom fel de nagyon nehéz :(
2017. febr. 27. 12:38
 4/17 anonim ***** válasza:
Valaminek lennie kell ennyi idő után. Én nem hiszek abba hogy a rágörcsölés miatt nem jönne. Inszemet se csinálnak csak úgy. Milyen vizsgálatokon vagy túl?
2017. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
párom vizsgálata. nekem hormonsor, uh-s peteérés követés, terheléses cukor, rákszűrés, clamydia szűrűs, átjárhatósági. mindenre azt mondták tökéletes...
2017. febr. 28. 08:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez tényleg fura, valami okának sajnos lenni kell.

Meg tudod mutatni az eredményeidet?

Nálunk lombikkal lehet csak baba, nálam van a gond, Mi 5 éve várjuk.

A múlt év végén derült ki, hogy összetapadt petevezetékeim vannak!

Tudom min mentek keresztül....:-(

Kata

2017. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Esetleg összeférhetetlenség? Próbáltátok esetleg a termékenységet segítő sikosítót?
2017. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a síkosítóról már hallottam meg olvastam is régebben bár már a nevére nem emlékszem. nem próbáltam ki mert itt sokan azt írták hogy nem ért semmit. Hát nem tudom. Az összeférhetetlenséget szerintem nem vizsgálták nem tudok róla, nagyon remélem hogy az...majd rákérdezek a dokinál.
2017. márc. 1. 08:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Látom, sajnos vagyunk néhányan ezzel a problémával. Mi 2 hónapja próbálkozunk. Ma írtam ki egy kérdést , szinte minden elmebajosnak beállítottak. Ide is linkelem.

Nálam most érzem is, sok a stressz: másoddiplomád csinálok, szakdoga plusz a tételek... ennek tetejében szeretnék munkahelyet is váltani, mert halmozottan hátrányos emberekkel is foglalkoztam. Nagyon lestrapáltnak érzem magam. Valahol nem is csodálkozom hogy most sem jött össze.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


El nem tudom képzelni, hogy milyen amikor valaki éveket vár a csodára.

2017. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtünk próbálkozni azt gondoltam majd egyből összejön. Soha semmi betegségem nem volt, páromnak se. Aztán csak teltek a hónapok, majd a 8. hónap után kezdtem aggódni. De csak nyugtattam magam. És most itt tartok 4 év sikertelenség. Néha úgy érzem megőrülök.
2017. márc. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!