Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyttel mikor estetek...

Clostilbegyttel mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Megirnatok mire kaptatok? Egyáltalán nem volt pé vagy csak kicsit felkellett éleszteni a petéket? Hogy kellett szednetek? Progit kaptatok mellé? Nekem ez a 2.kúra és nagyon -nagyon félek h megint nem sikerült. Ma vagyok a 10dpon ha repedt a tüsző..mert nemtudtuk követni a repedést csak 2 szer voltam éréskor!:/ 2 nap mulva lehet h tesztelek de nem merek.. :( duphaston is szedek napi 1x1et
2017. ápr. 17. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is a második kúrám volt, sajnos cisztát csinált, úgyhogy a következő hónapban nem szedem. De ahogy olvastam, a gyógyszermentes hónapban több embernek sikerült, mint azoknak akik szedték. Én ma vagyok a 16. DPO-n a hőgörbém szerint, de menstruációnak eddig semmi jele. Te vezetsz görbét?
2017. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a második clostis hónap volt sikeres. Évente 2-3 peteérésem volt, ezért kellett szednem.
2017. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarom a kedvedet szegni, de én meg nem láttam embert akin segített volna. A closty az orvosok jolly jokere, mindig ezt adják ha a pár teherbeesesi gondokkal fordul hozzajuk, csak h úgy tűnjön h segítenek rajtuk.
2017. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 szten ez orbitalis hulyeseg. Akkor honnan van peteeresem? 2x olyan eros mint soha? Inszemekhez is szedetik.. szerinted miert?:) ez butasag tehát nem szegted a kedvem. De azért kossz.

1 azert kesik gondolom mert cisztad lett. Olyankor nekemis késik! Nekem nemtudom mi lett most belole. Hamarosan kiderul. Igen enis olvastam a szunetelos sikerhónapokrol.

2 koszonom a valaszt grat :)

2017. ápr. 17. 17:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vezetek gorbet mert egyik heten 3.30kor kelek hajnalban maskor 7.20kor.:)
2017. ápr. 17. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónap folyamatosan. No peteérés. Pmre kaptam gyógyszert. A 6.ban ciszta lett, de napra pontosan megjött, pár nappal mensi előtt kiszakadt. Most van a szünetelős hónapom.
2017. ápr. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2.kura ugy tunik sikeres pozitiv lett ma a teszt!:)
2017. ápr. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!