Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy azért nem...

Lehetséges hogy azért nem esek teherbe, mert kisfiam mellé csak lányt tudok elképzelni, és rettegek, hogy mi van, ha fiú lesz megint? (3. gyereket nem vállalunk be)

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi két éve próbálkozunk, mindkettőnk rendben van, minden vizsgálat megvolt. Nem élünk olyan jó körülmények között, albérlet, minimálbér, de van ennivalónk, tiszták vagyunk stb. Évek óta nem voltunk nyaralni, az autónk is lassan megadja magát, tehát nem a luxusban élünk de szeretjük egymást, és gyermeket szeretnénk. Rengeteg segítségünk lenne baba holmi téren, rokonoknál vannak kisebb gyerekek, ők biztosítottak arról, hogy azokat megörököljük. Nekem mégis van egy gátlásom, mi van ha nem tudom ellátni rendesen, ha megbetegszik, ha tápszer kell. A legjobbat szeretném megadni neki, tudom hol a helyem a világban, semmi luxusra nem vágyom, csak, hogy egészségesen, boldogságban nevelhessek fel egy gyereket. Férjem vállalna másodállást ha teherbe esek egyszer, de ismerősöm javasolta a pszichológus segítségét mivel tényleg van bennem tudatalatt valami féle gátlás, amitől nem esek teherbe. Azért írtam le neked, hogy létezik ilyen gátlás az elménk részéről.
2017. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó hozzászóló, kívánom Nektek, hogy mielőbb anyai örömökben részesüljetek. Nem tudom milyen okból alakult ki nálad ez az erős belső félelem, de azt tudom, hogy egy gyereknek a szeretettel, gondoskodással adhatsz a legtöbbet és teheted boldoggá, nem pedig a sok játékkal, márkás ruhákkal, stb. Sokan mondják, hogy az agyi dolgok befolyásolják a testi dolgokat is, mások viszont a teherbeesést egyszerűen biológiai dolognak értelmezik, és az hogy mit gondolunk, nem befolyásolja annyira. Nem tudom én sem kinek van igaza. De azt tudom, hogy aki gyermeket szeretne, az megérdemli hogy legyen.
2017. máj. 13. 22:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Neked pedig kívánok egy gyönyörű szép egészséges kislányt!
2017. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!