Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másfél éve nem jött meg a...

Másfél éve nem jött meg a mensesem (Pco, IR, pm-alulműködés). Barnázás?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kaptam Clostyt,mert babát szeretnénk. Tegnap óta barnázok,mára se lett belőle rendes menstruáció,mitol lehet ez?

2017. máj. 10. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk attól, amitől másfél éve nem menstruálsz...


A másfél év alatt hányszor voltál orvosnál?

2017. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ettől nem lettem okosabb,hogy itt flegmázol,gondolom a gyógyszer miatt barnázok,de olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akik hasonló cipőben járnak. Egyébként rendszeresen járok orvoshoz,az elmúlt másfél évben is legalább tízszer voltam,ha ennyire érdekel.
2017. máj. 10. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklusnap? Sikerült a repedés? Volt UH követés? Vagy legalább hőgörbéd? Tudjuk hanyadik DPo-n vagy, ha volt repedés? Nem hozták meg gyógyszerrel a vérzést az első Closty kúra előtt? (Ha nem, az elég fura.) Kezelve vannak az alapbetegségek? Be vannak állítva az értékékek? Ugyan ezek az alapbetegségeim vannak, de amíg nem lettek normalizálva az értékeim, nem segített csak a Closty. Miután javult az általános állapotom (fogyás, laborértékek, önálló, igaz gyenge peteérés) kétszer is elsőre teherbe esetem Clostyval, korábban négy ciklus is sikertelen volt vele, mert még nem voltam eléggé "helyrerakva" úgymond.
2017. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt UH követés, vettem ovulacios teszteket,azzal tesztelgettem. Az alapbetegségek kezelve vannak,mozgas,gyógyszer ok,a diétával vannak gondok. Most fogok menni a 3. Napon vérvételre,jovoheten vissza a dokihoz.
2017. máj. 10. 10:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam Norculutot sem,ami meghozta volna a mensesem.
2017. máj. 10. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami még nem jó, ha nem akar lenni magától ciklus. Valamin még állítani kéne.
2017. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami biztosan nem stimmel, ha másfél éve nem menstruálsz. Nekem is PCO IR és pm alulműködés, mellette mozgás, kemény diéta, 35-40 napos ciklusokkal.A diétát vedd komolyan, addig ne akarj babát, amíg nincs rendes ciklusod. Nagyobb a vetélés kockázata is, én biztosan nem kockáztatnám addig, amíg a laborértékek nem jók. Ráadásul clostit adni úgy, hogy nem követik ultrahanggal, felelőtlenség. Azonnal keress hozzáértő orvos, aki nem egyből ilyen gyógszerekkel töm.
2017. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!