Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért van sok apró tüszőm, ha...

Miért van sok apró tüszőm, ha nincs PCOS sem IR?

Figyelt kérdés

A hormoneredményeim teljesen jók, nincs IR-em, a ciklusom 31-34 nap között vannak (a doki szerint ez még normális), van peteérésem, megtörténik az ovuláció. Azonban 2 doki szerint is PCO jellegű a petefészkem..., de más tünetem nincs.

1,5 éve nem jön a baba, de eddig úgy néz kis a férjem miatt... De én egy kicsit aggódok, hogy velem is gond van. Hamarosan megyünk a Kaáliba, de előtte még informálódok, hátha vannak sorstársaim.


2017. jún. 23. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha megírnád a hormonokat meg a terheléses eredményt könnyebb lenne mondani valamit.
2017. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tervezem leírni, mivel endokrinológusnál voltam vele, aki megállapította, hogy hormonális oka nem lehet a sikertelenségnek, ez az orvosi szakvélemény.
2017. jún. 23. 10:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy orvosi szakvélemény, ami nem biztos, hogy megbízható. Kérdezz meg több orvost is, az a biztos. Egyébként a tsh is hiába van határértéken belül, 1-2 között jó lennie, ha valaki babát akar. Ha PCO jellegű a petefészked, akkor PCO-s vagy, hidd el.
2017. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Akkor ne várj választ. Nekem is mondtak ilyet. Pedig kemény irem volt.
2017. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta két doki, hogy nincs ir-em. A helyi főendokrinológus is. Illetve meddőségi központban meg se nézték a terheléses vizsgálati eredményt, mert őket nem érdekli. Ha atjarhato a petevezeték és a férjem rendben van, akkor 6 inszem aztán lombik. Aztán elmentem pesti dokihoz, ott megállapították, hogy van. Kaptam gyógyszert, szigorú diéta és mozgás. 3 hónap múlva sikerült teherbeesnem természetes úton. Előtte 2 évig próbálkoztunk. Egy orvosi szakvélemény semmit nem ér.
2017. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tervezed leírni akkor miért kérdezel itt.Valószínűsítem hogy segíteni szeretett volna aki kérte.Nekem is azt mondta a jobbnál jobb hírű orvos,endokrinológus hogy ez is jó az is jó,aztán közbe van ami nem volt jó.Ha pco jellegű a petefészked akkor pco kell hogy legyen.De nem lesznek sorstársaid ha ilyen ellenséges vagy.Szép napot!
2017. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kecskeméten voltam egy nagyon jó endokrinológusnál, nekem ő garancia.

5 pontos cukorterhelésem volt (inzulin is), az eredmény tökéletes.

TSH 1,2 miU/I

2017. jún. 23. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát de akkor mitől van pco jellegű petefészked? Mert a ciszta az egy olyan petesejtből keletkezik, ami vmilyen okból egy ponton megreked az érésben/repedésben, helyette vízzel teli hólyag lesz belőle. Más is okoz cisztát, de azok nem ilyen jellegűek, azokkal foglalkozni se szoktak, és meddőséget se okoznak. Szóval itt nincs rendben valami.
2017. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A nődoki és az endodoki is azt mondja ilyen típus vagyok, és a férjem miatt nem sikerül. Csak nekem ez az ilyen típus vagyok vãlasz nem volt értelmezhető.... Az ilyen jellegű petefészek jól reagál a lombik kezelés ideje alatt a stimulãcióra, azt mondták ne aggódjak....
2017. jún. 24. 10:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen remekül reagál a ciszták megnőnek és a nem lesz bennük sejt. Én pont ebbe haltam majdnem bele. Te ilyen dokiknak hiszel?
2017. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!