Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért kaphattam Utrogestan...

Remény26 kérdése:

Miért kaphattam Utrogestan gyógyszert a nőgyógyászomtól amikor nem mondott semmit? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán voltam nála és csinált uh-ot. Nagyon sokáig nézet,de egy szót sem szólt. Majd mikor leültem mellé az asztalhoz azt mondta még aznap este kezdjem el szedni az Utrogestant és erősebb Ir gyógyszert is írt. ( a menstruációm nem rendszeres és sose volt az) Majd mondta augusztusba menjek vissza mindenképp. Mi lehet a baj? Mit láthatott? Nem mondott semmit és így idegesít a dolog.

Előre is köszönöm az ötleteket!


2017. júl. 14. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem kérdezted meg tőle???
2017. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Figyelj... Ha válaszolt volna nem írom ide ki! Nem kioktatást kértem hanem ötletet!
2017. júl. 14. 14:36
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Millió dolog lehet, most, ha írunk valamit, hogy ez vagy az lehet, jó lesz neked azon parázni augusztusig?


Van egy szuper jó találmány, telefonnak hívják. Tárcsázod az orvosod számát és megbeszéled vele. Probléma megoldva.


Nem?

2017. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Olyan sok oka nem lehet... 12 év alatt egyszer se kaptam ezt csak más gyógyszereket tőle. Mikor rákérdeztem mire adta akkor mondta,hogy augusztusba menjek vissza. Az asszisztenst is kérdeztem szintén ezt mondta.

Ha csak bunkó tudsz lenni inkább kezdj el mást oktatni, mert nálam rossz helyen jársz! ;)

2017. júl. 14. 14:50
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen hepciásan válaszolsz, gondolom a közelgő menopauza miatt kaptad...
2017. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Lekezelő válasz miatt mást ne is várj!

Azért van az oldal,hogy kérdésekre válaszoljanak olyanok akik szintén voltak/vannak ilyen helyzetben és tudják mire való.

2017. júl. 14. 14:59
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező, azért ilyen válaszokat kap, mert pl. számomra is tök érthetetlen, hogy miért nem ott kérdezted meg az orvost, hogy mi a diagnózis?

Mit látott?


Sokmindenre adhatott ilyen gyógyszert, hogy mire adta, egyvalaki tudja, ő!


Hívd fel, kérdezd meg, vagy nézd meg a leletet, abban benne kell hogy legyen. Mi van a leletre írva?

2017. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Mi van a leleten?

Köteles válaszolni az orvos h miért kaptad!

Ha nem közlékeny keresnék másikat!

2017. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező! Ne haragudj, de azt nem hiszem el, hogy megkérdezted, de az orvos meg nem válaszolt! Vagy azt mondta, hogy nem mondom meg? Vagy hogy volt? Kérdeztél tőle, ő meg???
2017. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Az utrogestan progi pótló.

Nem tudom milyen vizsgálaton vagy túl.Lehet alacsony a progi vagy esetleg terhesség gyanúa miatt kaptad

Én is kaptam anno.

Volt nézve hormon??

2017. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!