Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért kaphattam Utrogestan...

Remény26 kérdése:

Miért kaphattam Utrogestan gyógyszert a nőgyógyászomtól amikor nem mondott semmit? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán voltam nála és csinált uh-ot. Nagyon sokáig nézet,de egy szót sem szólt. Majd mikor leültem mellé az asztalhoz azt mondta még aznap este kezdjem el szedni az Utrogestant és erősebb Ir gyógyszert is írt. ( a menstruációm nem rendszeres és sose volt az) Majd mondta augusztusba menjek vissza mindenképp. Mi lehet a baj? Mit láthatott? Nem mondott semmit és így idegesít a dolog.

Előre is köszönöm az ötleteket!


2017. júl. 14. 14:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Pozitív lett a délutáni tesztem!!!! :) :)

2017. júl. 15. 14:51
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

A Picinek jó egészséget és hosszú boldog életet kívánok!


De, részvétem, hogy ilyen primitív anyja lesz.

2017. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz...
2017. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért vagyok primitív... Azért mert kérdeztem valamit?? Nem okoskodni meg oktatni kéne az embereket, hanem normális emberek módjára tanácsot adni. Dehát ilyenektől mit is lehet várni... A bunkóság határtalan! Olyan nehéz lett volna ennyit írni,hogy lehet baba? Meghogy arra jó,hogy ne vételjen el az ember? Grat,hogy egyből támadtok, biztos "jó emberek" vagytok. ;)

És már írtam... NEM MONDOTT SEMMIT!! De mint kiderült az IR miatt,mert más is járt már így! ;)

2017. júl. 16. 06:56
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!


Attól, hogy kapod az utrot sajnos még bármi bekövetkezhet, de mint írtam is, a legjobbakat kívánom a Picinek.


Rólad viszont...


Azért tartunk-mint itt látod többen is- primitívnek, mert előadtad ezt az álnaiv szöveget...


Hogy hű meg há, hát nem is tudom, hogy miért kaphattam, nem mondott az orvos semmit...(Ja, persze)


Sütött az írásodból, hogy miért írtad ki... de attól, hogy leírjuk, hogy a többi jogos másik diagnózis mellett, esetleg ez miatt is kaphattad, attól neked jobb lett volna?


Te csak ezt akartad hallani/olvasni, hogy jujj biztos baba miatt, szorítunk... meg hát a neved is elég sokatmondó volt....


Meg még te osztottad ki a válaszolókat, mert nem azt írták le, amit vártál.


Tisztában vagy/voltál vele miért kaptad! Ugyan már!


Mire volt jó ez a kétszínűsködés?


Szánalmas!

2017. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15os:Egyrész igazad van .Nyilván tudta a kérdező mire kapta az ulrót mert van internet és utána lehet nézni.DE ha csak a kérdést nézzük csak sejteni lehet mit várt el volna a kérdező a válaszolóktól.Aztán persze a válaszolásaiba ki is derült mit szeretne hallani.
2017. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Adhatta volna arra is,hogy megjöjjön és egyáltalán nem mondta mire, csak tudom én voltam ott. Leleten sincs semmi a cisztákon és a méhny. vastagságon kívül! Úgyhogy részvétem! 5 fajta betegségnél egyáltalán nem lehet tudni mit mire adnak ha nem mondják. :) Babám meg úgy volt,hogy nem is lehet... Reménykedni csak szabad!? A gyógyszer leírásba nincs benne,hogy vetélés ellen. Miután nincs menstruációm se soha, akár mire adhatta volna!
2017. júl. 16. 13:46
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező:Ahogy írtam is az utrogestan progi potló.

Nem adják arra ,hogy megjöjjön.

Ez túti!!!!!

Terhesség megtartásához kell.

Ha terhesség van akkor látnia kellett volna valamit.

Lehet ciszta okozza a pozitív tesztet.

2017. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2017. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Megyek másik orvoshoz és majd kiderül. Talán a magán dokik beszédesebbek. :)

Sokan írták,hogy barnázásra kapták és elmúlt tőle nekik. De nekem ilyen gondom nincs. Baba meg sok éve nem jött,úgyhogy erre nem mertem gondolni. Viszont szombaton szúrt és görcsölt lent azért teszteltem. Ciszta nem termel hcg-t, semmi köze hozzá. Tesztelek holnap is, aztán doki.

2017. júl. 16. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!