Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik évek küzdenek, hogyan...

Akik évek küzdenek, hogyan bírják? Én már nem bírom lelkileg hónapról hónapra végigcsinálni, kezdek teljesen belebetegedni. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

2 év eredménye: 1x volt 2 csík a terhességi tesztemen, akkor csak azért, meg megnéztem, hogy kijelzi-e a tüszőrepesztőt.

Még egy nyamvadt szellemcsíkom sem volt soha.


2 év, sok-sok orvos, sok-sok vizsgálat, 3 inszem, rengeteg vitamin, elkültött milliók hiába.


Nem bírom már tovább, úgy érzem.

Kérlek, mondjátok, hogy nincs még minden veszve, és aki így volt, mint én most, az most már boldog anyuka!


Elmesélnéd a történetedet?


Külön kérem, hogy ne válaszoljon olyan, aki azt írná, hogy megértelek, nekünk se jön össze már két hónapja.


Amúgy nekünk összeférhetetlenség az ok, ami miatt nem jön a baba+ hashimoto, de a pajzsmirigy értékeim jók, csak az anti-tpo nem.



2017. júl. 25. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Más válaszolok kommentjeit törlöd csak azért mert szerinted a te állapotod most a legfontosabb és senki más ne legyen itt akit lehessen sajnálni rajtad kívül. Na ez a szánalmas barátom.


Nem tudom ki vagy és mit képzelsz de ilyen hozzáállással akarsz te gyereket ? :D Az a gyerek akit te megszülnél kapna egy idegroncs anyát aki mindenért lekiabálná. Kezdjél valamit magaddal, menj el kivizsgáltatni magad, csúnyán fogalmazva látogass meg egy agykurkászt aki segít neked.

2017. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Állítsd már le magadat, nem töröltettelek, de most már foglak!


Jobb dolgod nincs? Szánalmas vagy!


A többieknek, akik válaazoltak normálisan, azoknak köszönöm, és kitartást és mielőbbi pozi tesztet kívánok!

2017. júl. 27. 12:29
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek. Mi 2 éve próbálkozunk. Fél év után a Párom kivizsgáltatta magát, és kiderült, hogy nála van a gond. Ugyan a mennyisége kiváló viszont 99%ban rossz a minőségük. Rengeteg vitamint próbáltunk azóta de a baba nem jön. Minden hónap csalódás. A lombik egyenlőre szóba se került, mert a Párom kicsit elzárkózik tőle ( egyenlőre!!!!) De talán max még 1 évet várunk, hátha valami hat végre. Lassan 30 évesek vagyunk, nagyon szeretnénk már babát. Nekem is vannak rosszabb pillanatok, sokszor nem értem, miért...
2017. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi három évnél járunk!! Én már nem is akarom ott járok sőt elmentem dolgozni inkább!! :-) Nehéz dolog de én beletörödtem!
2017. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Sok idő eltelt azóta.. megkérdezhetem, hogy vagytok? Sikerrel jártatok? szép napot!

2020. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2-es ne haragudj már, de honnan tudod, hogy az a barátnőd még soha nem bukott ki így mint a kérdező???

Én egy évig azt sem mondtam el a legjobb barátnőimnek, hogy próbálkozunk, nemhogy a meddőségem problémáival zaklassam őket...aki nincs benne ebben, az úgy sem érti, hogy érzünk...és igen, nyilván minden ember más, mindenki másképp viseli, de nem várhatod el minden nőtársadtól, hogy higgadtan viselje a meddőségét, főleg amikor éppen tombolnak még a hormonjai is a szokásos nemvárt megérkezésekor.

Merthogy általában a meddő nők ilyenkor buknak ki.

Mi másfél éve próbálkozunk, egy hónap múlva betöltöm a 35-öt és ma én is baromira kibuktam.....

ebben a hónapban 2 naponta együtt voltunk , spontán is volt, hihetetlen klasszakat szeretkeztünk, biztosan állíthatom, hogy teljesen elengedtem a babatémát, élveztem az együttléteket és gondoltam , hogy na most talán összejöhetett, mert tényleg egy olyan hónap volt, hogy mindennek stimmelnie kellett, de nem....

miközben látom, hogy rajtunk kívül mindenkinek szépen pár hónap alatt összejön...

nehéz ezt feldolgozni...

én járok pszichológushoz, mégis kibukok...

igaz, hogy tulajdonképpen pont a gyermekvállalástól való félelmeimet próbáljuk oldani ami tulajdonképpen röhejesen hangzik ezek után, amit leírtam, de a nők nem egyszerűek.

Félek is tőle, de akarom is.

Nem is akarom, hanem tudom, hogy kell...

Tudom, hogy nincs időm...

és ez bizony stresszel..

2020. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!