Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 missed abortion után kivizsg...

2 missed abortion után kivizsgáltatnátok magatokat?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint még "felesleges", valószìnűleg természetes szelekcióról van szó.

Az egyik 2014-ben történt, a másik pedig sajnos a napokban.

Félek, hogy valami nincs rendben velem.. lelkileg nagyon megvisel.


2017. szept. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Hogy ha van valami, amivel ki lehetne küszöbölni, elébe menni a dolgoknak, akkor tegyük meg a szükséges lépéseket.
2017. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én igen. ha nincs semmi tényleg akkor megnyugszom, ha genetikai oka van, akkor meg időben el lehet kezdeni a kezelést.
2017. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A TB a harmadik abortusz utáni kivizsgálást támogatja.
2017. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

#3: Bocsi, de ne nevezzük már abortusznak!

Az abortusz az, amikor szándékosan elveteti a nő a magzatot!

2017. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltatnám magam. Egy egyszerű" pajzsmirigy alulmukodes is okozhatja. És akkor egy vérvétellel meg napi egy szem gyógyszerrel meg van oldva a gond. Egyébként 2014 óra végig próbálkoztatok és nem sikerült? Mert akkor emiatt is érdemes kivizsgáltatni magad.
2017. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En egy utan is kivizsgaltattam. Igaz kicsit nehezen jott ossze utana, de nem lett második m.ab. Baba lesz, nekem progeszteron kellett az elején.
2017. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 évvel ezelőtt még fiatalabb voltam (23) és nem volt tervezett a baba, ennek ellenére meg sem fordult a fejünkben, hogy elvetessük, de ezután nem próbálkoztunk, csak most kezdtük el és 2.ciklusban sikerült is teherbe essek. Legrosszabb álmomban sem gondoltam, hogy újra megtörténik..
2017. szept. 2. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!