Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért vérzek terhesség elején?

Miért vérzek terhesség elején?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején vagyok és pecsételő vérzésem van...de ma több vér volt a szokásosnál..Valakivel történt hasonlo?Aki tud vmit kérem irjon köszi

2017. nov. 14. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz. Úgy gondolom terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. Én mindenképp felkeresnék egy nőgyógyászt
2017. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ennyire buta és felelőtlen hogy lehetsz, hogy itt kérdezősködsz ahelyett, hogy azonnal orvoshoz fordulnál?! Nem is értem, hogy gondolod, hogy majd itt valaki megmondja neked, miért vérzel. Rengeteg oka lehet. Én még ma elmennék egy dokihoz, fel sem merülne bennem, hogy egy fórumon laikusoktól, látatlanban várjam a diagnózist... Amúgy igen, történt velem hasonló, ahogy megjelent pár csepp vér, azonnal kórházba mentem, onnan meg már haza se engedtek, sürgősségi operáció lett a vége méhen kívüli terhesség miatt.
2017. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is barnazok, 6 hetes vagyok. Akkor is barnaztam amikor meg kellett volna jönni de már pozitívat teszteltem. Bementem az ügyeletre de haza küldtek. Utána egy másik doki progi pótlást adott. Utána végre láttak petezsakot de még mindig verzek. Nem sokára megint megyek uh-ra. Kiváncsi vagyok mit mondanak mitől van a vérzés mert mindeddig nem derült ki. Menj orvoshoz.
2017. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!