Mit tegyek? Bromocriptint kellene szednem magas prolaktinra. Nem jön össze a baba. Sok mellékhatásról olvastam. Nincs valami más megoldás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nekünk nem fog össze jönni egy kisbaba. Páromnak jó a sperma eredménye. Kétségbe vagyok esve. Nem tudom miért nem lehetek én is anyuka. 28leszek és nagyon vágyom már rá. 46napos a ciklusom.3hónap múpva kontroll. Ha pozitív lenne a teszt hamarabb. Valaki tudna segíteni,aki hasonló helyzetben van.
2018. febr. 6. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol a dokiban akkor minek jársz hozzá? Mert szerinted pl a lombikhoz használt gyógyszereknek nincs mellékhatása? Vagy elfogadod és beszeded vagy nem lesz gyereked. Ennyit azért csak meg tudsz tenni ha már gyereket akarsz.
2018. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A dokiba bízom,magamba nem.Igenis nagyon szeretnék babát. Most is csak bőgök, mert nem tudom hogyan tovább.Amúgy 600volt a prolaktinom.
2018. febr. 6. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Van problémád amire kaptál gyógyszert. Beszeded és nem lesz probléma a babával.

Én pl IR vagyok és gyógyszer+sport+diéta segített csak. A kezelés elkezdése útán az 5. ciklusban sikerült a baba. E nélkül nem ment volna.


Szóval ne aggódj, csak szedd be a gyógyszert, halgass az orvosra és hamarosan sikerül a baba.

2018. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! Bár igazad lenne,hogy segít majd a gyógyszer.
2018. febr. 6. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Bromo helyett kérj Norprolacot. Ugyanaz a hatás, de nincs mellékhatása a bogyónak. Én azt szedtem, majdnem 600 volt a prolactinom, 5 hónapos a kisfiam,28 vagyok én is 😄
2018. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 1200-as prolaktinról indultam. Mire le tudtuk nyomni 300ra napi 6 szem volt az adag. És SEMMI mellékhatását nem éreztem. Szerintem nem kell tőle félni.

Egy babáért, ha tényleg akarod, mindent, de mindent meg kell tenni. Mi 4 évig küzdöttünk, rengeteg dolgon túl vagyunk és itt rugdos a pocakomban 33 hetesen. Nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy sose sikerül, nem vagyok rà képes stb. De rázd meg magad és tegyél meg mindent.

2018. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm nektek.Gratulálok nektek. Jó egészséget.Mennyi idő alatt hatott nektek?Terhességemen változtatna valamit,hogy gyógyszeres rásegítès kellett?Nem értem miért szerepel a betegtájékoztatón ha terhességet tervezek szóljak az orvosnak. Mikor épp erre szeretnénk hogy hasson. Igen most elért a mélypont.1hónapos kúra is meghozhatja a várt eredményt? Tudom mindenki szervezete más.
2018. febr. 6. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
én bromot szedtem 2 hónapig,le is ment szépen 230-ra 900-ról a prolaktin,nekem iszonyú orrdugulásom volt tőle,de a cél érdekében kibirtam.
2018. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi mellékhatása a Bromocriptinnek.
2018. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti mennyi Bromot szedtetek? Ahogy látom,1,2hónap alatt teherbeestetek a gyógyszer segítségével.
2018. febr. 8. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!